Naujiena: dažasvydis Rietave

Rietave, kaip ir visoje Lietuvoje, yra visokio jaunimo: tokio, kuris neturėdamas kur energijos išlieti, parke laužo medžius, vartalioja suolus, bet yra ir sumanių, gabių jaunų žmonių, kurių galvose – daug gerų sumanymų.
Antai penki Lauryno Ivinskio gimnazijos moksleiviai sumanė įkurti dažasvydžio klubą, parašė projektą, gavo finansinę paramą ir aną sekmadienį surengė pirmąjį dažasvydžio turnyrą.


Graži ir rami Vingio gatvė palei Jūros upę rugpjūčio 23-iąją ūžė nuo jaunimo ir vyresnio amžiaus žmonių, kurie susirinko pasižiūrėti dar nematyto reginio – dažasvydžio. Jo sumanytojai: Rolandas Dockevičius, Antanas Aužbikavičius, Danielius Jonušas, Lukas Norkevičius ir Tomas Ruginis į turnyrą sukvietė jaunimą iš visos Rietavo savivaldybės. Pasivaržyti panoro ir grupė jaunų žmonių iš Plungės. Iš viso varžėsi net dešimt komandų.
Susirinkusiuosius pasveikino Savivaldybės meras Antanas Černeckis, dažasvydžio Rietave organizatoriams įteikė padėkos raštus ir asmenines dovanėles.
Pirmieji į kovą mero taurei laimėti stojo Rietavo ir Liolių kaimo komandos. Pasiaukojamai kovojo Budrikių,Tverų, Žadvainų, Vatušių, Girėnų, Plungės bei Rietavo dažasvydininkai.
Po ilgo žaidimo maratono, pirmąją vietą ir mero taurę iškovojo Liolių kaimo jaunimas. Antrieji liko Žadvainų, tretieji – Rietavo šauliai.
Varžybų metu pakalbintas vienas iš dažasvydžio įkūrimo grupės narių Rolandas Dockevičius pasidalino mintimis, kaip sekėsi įgyvendinti sumanymą.
– Dar būdami dešimtokai mes su draugais pasitarę parašėme projektą „Veiklus jaunimas“ ir iš Europos Sąjungos gavome 7670 eurų, dar 2600 litų pridėjo Rietavo savivaldybė, ji taip pat neterminuotam naudojimui skyrė žemės sklypą. Ačiū sakome mus parėmusiam Rietavo savivaldybės jaunimo reikalų koordinatoriui Egidijui Gricių, Rietavo verslo informacijos centro direktorei Laimai Dockevičienei bei visiems tiems, kurie daug padėjo įrengiant aikštyną. Ačiū ir Klaipėdos dažasvydžio klubo vadovui Kęstučiui Medeliui už paramą ruošiant šį turnyrą ir apsirūpinant visu dažasvydžiui reikalingu inventoriumi.
Tą pačią dieną, tik kitame aikštyne, vyko šeimų sporto šventė. Šeimos varžėsi smiginio, žiedų metimo, stalo žaidimų, rankų miklumo ir kitose sporto šakose. Šauniausia pripažinta Kuneikų šeima iš Sauslaukio kaimo, tad jiems ir atiteko pagrindinis prizas.
Toje pačioje šventėje jaunieji bėgikai bėgo 1000 metrų, skirtų Lietuvos 1000-mečiui. Pirmosios vietos laimėtoja mergaičių grupėje tapo Tamilė Griciūtė, berniukų – Rolandas Alutis. Jiems meras A.Černeckis įteikė diplomus ir medalius.

Parašykite komentarą

Balsavimai

Plungės rajone, ypač – mieste, pastaruoju metu vyksta daug gatvių, šaligatvių, kitų viešųjų erdvių remonto darbų. Kartu pasigirsta priekaištų, kad gyventojai per mažai informuojami apie šiuos darbus.

Rezultatai

Loading ... Loading ...