Atvyko du turkai

Vasario 17-ąją į Žemaitijos kolegiją atvyko du Turkijos Artvin Coruh universiteto kraštovaizdžio architektūros studentai Ali Seriner ir Berkan Korkmaz, kurie tęsia pavasario semestro studijas pagal Žemaitijos kolegijos želdynų ir jų dizaino studijų programą.Pagal pasirašytas ERASMUS bendradarbiavimo sutartis, Žemaitijos kolegija ne tik siunčia savo studentus į užsienio aukštojo mokslo institucijas ir įmones, bet priima ir užsienio universitetų bei kolegijų studentus.
Pagal ERASMUS mobilumo programą tęsti pavasario semestro studijas Škotijos Moray kolegijoje išvyko trys Žemaitijos kolegijos kompiuterinės technikos antro kurso studentai – Petras Litvinas, Artūras Urbonas ir Laimonas Mantvydas – bei dvi Telšių fakulteto socialinio darbo studijų programos studentės – Ingrida Narvilaitė ir Indrė Kulevičiūtė, kurios studijas tęsia Piaget institute, Portugalijoje.
Trys geodezijos ir žemėtvarkos studijų programos antro kurso studentai – Laura Krėpštaitė, Robertas Krivickas ir Alvydas Šadžius – pagal ERASMUS mobilumo programą išvyko atlikti trijų mėnesių praktiką IRIS įmonėje, Italijoje.

Parašykite komentarą

Balsavimai

Plungės rajone, ypač – mieste, pastaruoju metu vyksta daug gatvių, šaligatvių, kitų viešųjų erdvių remonto darbų. Kartu pasigirsta priekaištų, kad gyventojai per mažai informuojami apie šiuos darbus.

Rezultatai

Loading ... Loading ...