Pareigūnai ne tik baudžia

Kiekvieną pavasarį Rietavo savivaldybės mokiniai kartu su auklėtojais lankosi Rietavo policijos komisariate. Šiemet gegužės 10, 12-13 ir 19 dienomis vyko keturi susitikimai su Rietavo Lauryno Ivinskio gimnazijos ir Tverų vidurinės mokyklos penktų klasių mokiniais.Mokiniai buvo supažindinti su policijos pareigūnų kasdieniu darbu, darbu ypatingų situacijų metu, turima ginkluote ir specialiosiomis priemonėmis. Penktokai taip pat buvo supažindinti su teisine atsakomybe. Aktyviausieji paskatinti atminimo dovanėlėmis. Susitikimuose dalyvavo Rietavo policijos komisariato pareigūnai Sandra Brinkytė, Vytautas Pakalniškis, Aloyzas Vaičiulis ir Vaidas Kurmis.
Buvo surengtos ir mokinių sporto varžybos.
Gegužės 13-ąją Žemaitijos kolegijos stadione vyko varžybos „Vietoje gatvės – futbolas“, kurių nugalėtojai įgijo teisę atstovauti Rietavo savivaldybei Telšių apskrityje. Atrankos rungtynėse dalyvavo trys komandos: dvi Rietavo Lauryno Ivinskio gimnazijos ir viena Žadvainų pagrindinės mokyklos.
Atrankos rungtynių laimėtoja tapo Rietavo Lauryno Ivinskio gimnazijos vyresnėlių 1-oji komanda.
Rietavo policijos komisariato pareigūnai artėjančios Tarptautinės vaikų gynimo dienos proga linki savivaldybės vaikams kuo daugiau džiugių ir nerūpestingų akimirkų.

Parašykite komentarą

Balsavimai

Plungės rajone, ypač – mieste, pastaruoju metu vyksta daug gatvių, šaligatvių, kitų viešųjų erdvių remonto darbų. Kartu pasigirsta priekaištų, kad gyventojai per mažai informuojami apie šiuos darbus.

Rezultatai

Loading ... Loading ...