Daugiavaikių mamų šventė

Daugiavaikių mamų šventėNors Motinos diena jau praėjo, Medingėnų kultūros namų direktorė Virgina Budrienė savo pažadą daugiavaikėms mamoms ištesėjo. Gegužės 14-ąją į mamyčių šventę suvažiavo daugiavaikės motinos, draugijos „Motulės delnuos“ narės iš visos Rietavo savivaldybės.

Mamyčių šventė prasidėjo šv. Mišiomis Medingėnų bažnyčioje. Iškilmingai į bažnyčią buvo įnešta daugiavaikių motinų draugijos „Motulės delnuos“ vėliava: žaliame fone, mėlyname apskritime išsiuvinėti du delnai, laikantys penkis baltų lelijų žiedus. Kunigas Gediminas Jazbutis pasidžiaugė, kad į bažnytėlę prisirinko būrys mamyčių ir tėvelių, o ši graži šventė sutapo su maldų devintadieniu – Novena į Šventąją Dvasią.
Po šv. Mišių visi pasuko kultūros namų link. Draugijos „Motulės delnuos“ pirmininkė Veronija Vasiliauskienė dėkojo savo draugijos moterims, kurios negailėdamos savo brangaus laiko aukojasi visuomeniniam darbui. Padėkos raštais apdovanojo daugiavaikę motiną, Medingėnų kultūros namų direktorę Virginą Budrienę, Tverų vidurinės mokyklos mokytoją Sofiją Vaičienę, už nuolatinę paramą draugijai – Vytą Rutkauską.
Mamytėms dainavo, skaitė eilių mažieji Medingėnų pagrindinės mokyklos mokinukai, Medingėnų kultūros namų ansamblis, o kai vyrai užgrojo smagų valsiuką, mamytės neiškentusios įsisuko ir į ratelį.
Po gražaus koncerto pasėdėta prie kavos puodelio, išsipasakota, pasidžiaugta vaikais.
Mamos dėkoja Rietavo savivaldybės administracijai už suteiktą transportą ir jas vežusiam vairuotojui Aleksui Grigui.

Parašykite komentarą

Balsavimai

Plungės rajone, ypač – mieste, pastaruoju metu vyksta daug gatvių, šaligatvių, kitų viešųjų erdvių remonto darbų. Kartu pasigirsta priekaištų, kad gyventojai per mažai informuojami apie šiuos darbus.

Rezultatai

Loading ... Loading ...