Kilo muilo burbulai

Kilo muilo burbulaiVieną praėjusios savaitės vakarą Rietavo aikštė paskendo muilo burbuluose. Čia surengta akcija „Burbuliatorius“, kurioje galėjo dalyvauti visi, atsinešę skysčio burbulams pūsti.Ši akcija – kūrybinės grupės „laimikis.lt“ idėja. Pirmą kartą ji surengta lygiai prieš metus Vilniuje, Lukiškių aikštėje. Visuotinio burbulų pūtimo sutartoje vietoje sutartu laiku idėja iš sostinės greitai pasklido ir po kitus Lietuvos miestus, tad naujas „Burbuliatoriaus“ sezonas praėjusios savaitės pirmadienį buvo pradėtas jau net trylikoje miestų.
Pirmą kartą ši akcija surengta ir Rietave. Dar gana šiltą, nors kiek vėjuotą, vakarą į miesto aikštę susirinkę rietaviškiai ir miesto svečiai, daugiausia jaunimas, pūtė įvairaus dydžio ir formų muilo burbulus. Susirinkusieji išbandė ir specialią technologiją, kai su dviem lazdelėm, surištom virve, išgaunami ypač dideli įvairių formų burbulai.
Tokia akcija kituose miestuose rengiama kas antrą pirmadienio vakarą visą vasarą. Gal ji prigis ir Rietave?

Parašykite komentarą

Balsavimai

Plungės rajone, ypač – mieste, pastaruoju metu vyksta daug gatvių, šaligatvių, kitų viešųjų erdvių remonto darbų. Kartu pasigirsta priekaištų, kad gyventojai per mažai informuojami apie šiuos darbus.

Rezultatai

Loading ... Loading ...