Kartu galime daugiau

Toks šūkis gegužės 7 dieną nuskambėjo Rietavo Lauryno Ivinskio gimnazijoje vykusiame renginyje Raudonojo Kryžiaus dienai paminėti.

2001 metais Raudonojo Kryžiaus organizacija buvo įkurta Rietavo savivaldybėje, o prieš 4-erius metus – ir L. Ivinskio gimnazijoje. Per tuos metus vyko nemažai įvairių renginių ne tik Rietave, bet ir Labardžiuose, Daugėduose, išvykstama į kitus miestus. Taip pat rengiami projektai, minimos Alkio, AIDS, Pasaulinė nerūkymo dienos. Gimnazijoje vykusioje Alkio dienos akcijoje organizacijai pavyko surinkti nemažai aukų nuo karo nukentėjusiai Gruzijai remti.Minint Raudonojo Kryžiaus dieną mokiniams papasakota, kaip elgtis įsisiurbus erkei, apsinuodijus maistu, alkoholiu, narkotinėmis medžiagomis, skęstant, nualpus, nusideginus, lūžus kaulams, užspringus, kraujuojant, ištikus saulės smūgiui, įkandus gyvatei. Taip pat buvo parodyta, kaip atlikti dirbtinį kvėpavimą. Moksleiviai džiaugėsi sužinoję daug naudingo ir linkėjo Raudonojo Kryžiaus organizacijai toliau tęsti savo veiklą.

Parašykite komentarą

Balsavimai

Plungės rajone, ypač – mieste, pastaruoju metu vyksta daug gatvių, šaligatvių, kitų viešųjų erdvių remonto darbų. Kartu pasigirsta priekaištų, kad gyventojai per mažai informuojami apie šiuos darbus.

Rezultatai

Loading ... Loading ...