Dovana darbščiai šeimai

Kai prieš porą metų Rietavo savivaldybės daugiavaikių motinų draugijos „Motulės delnuos“ pirmininkė Veronika Vasiliauskienė su savo bendramintėmis sumanė pastatyti namą daugiavaikei šeimai iš Eidininkų (Tverų seniūnija), daug kam atrodė, jog tai – kažkas iš fantastikos pasaulio.Tačiau namas jau stovi. O nuo tada draugijos narės užmezgė glaudų ryšį su „Senukų“ labdaros ir paramos fondu. Fondas jas tuomet itin dosniai parėmė. Šita užsimezgusi draugystė tebesitęsia iki šiol ir moterims toliau leidžia daryti gerus darbus.


Lapkričio 29-ąją suskambo telefonas – buvome pakviesti į Girdvainius, mat tos dienos pavakarę „Senukų“ labdaros ir paramos fondas turėjo atvežti ir padovanoti vienai daugiavaikei šeimai stogo dangos ūkiniam pastatui uždengti. Skambinusi draugijos pirmininkė patikino, jog tai būsianti staigmena labai darbščiai šešių vaikų Daivos ir Antano Grauslių šeimai, kuriai trūksta lėšų stogui sutvarkyti. Vos tik ten nuvažiavus, įkandin mūsų į Grauslių kiemą įsuko ir didžiulė mašina, iš kurios iškelta brangi ir netikėta dovana. Daiva Grauslienė, pamačiusi tai, neslėpė jaudulio. Moteris nebeišmanė, kam ir bedėkoti – vairuotojui ar V. Vasiliauskienei. Beje, džiugu, jog staigmena beveik sutapo su D. Grauslienės gimtadieniu.Dovana turi savo istorija. Pasirodo, D. Grauslienė su savo statybininku vyru Antanu Eidininkuose užbaiginėjo daugiavaikei šeimai pastatyto namo vidaus apdailos darbus. Kai viskas buvo atlikta, ji garsiai pasvajojo: „Namas… šitokia dovana…kad man tokia laimė nusišypsotų ir kas nors padovanotų šiferio ūkiniam pastatui uždengti…“ Tie žodžiai neprasprūdo pro Veronikos Vasiliauskienės ausis. Ir šiandien pagalbos ranka ištiesta dar vienai, labai darbščiai ir tvarkingai šeimai.
O kad Grausliai – darbštūs ir tvarkingi, matyti iš tolo. Jie patys nusigriovė senus trobesius, patys pasistatė kitą namą, o šalia jo – ir vasarnamį. Šeima augina gyvulių, turi daug paukščių, Antanas šiuo metu darbuojasi Skuodo rajone. Jie deda litą prie lito ir nori deramai ūkyje įsikurti. D. Grauslienė negali atsidžiaugti savo vaikais. Viena dukra, neseniai baigusi mokslus Klaipėdos verslo mokykloje, išdūmė laimės ieškoti į Airiją, sūnus tarnauja savanoriu Lietuvos kariuomenėje, dar viena dukra mokosi toje pat verslo mokykloje, kurią baigė ir vyresnėlė sesuo, o namuose, mamos džiaugsmui, – į paruošiamąją klasę einanti Julija, keturmetė Simona ir dvimetis Tomukas.
Pavaišinusi mus kava, išlydėdama D. Grauslienė dar negalėjo patikėti, kad gavo tokią brangią dovaną, nes gyvenime veltui jie nieko nėra gavę – viskas kruvinu prakaitu uždirbta. Sakė, jog nieko nelaukdami stogą perdengs.
Niekaip iš atminties neišdyla laimingas Daivos Grauslienės veidas. Tokios darbščios šeimos tikrai nusipelno paramos.

Parašykite komentarą

Balsavimai

Šalį sudrebino kaip įtariama korumpuotų teisėjų ir advokatų suėmimo skandalas. Kaip jį vertinate?

Rezultatai

Loading ... Loading ...