Jaunųjų muzikantų sėkmė

Vasario 19-20 dienomis Klaipėdos Stasio Šimkaus konservatorijoje vyko XVIII Juozo Pakalnio jaunųjų atlikėjų pučiamaisiais ir mušamaisiais instrumentais konkurso zoninis turas. Jame sėkmingai pasirodė plungiškiai, plateliškiai bei rietaviškiai.Laureatų vardus pelnė ir kelialapius į respublikinį turą iškovojo šie Plungės Mykolo Oginskio meno mokyklos mokiniai: Martynas Razgus (mokytojas Vidmantas Žilinskas, koncertmeisteris Remigijus Žukauskas), Vilius Laureckis, Ernestas Mylimas ir Ričardas Rimkus (mokytojas metodininkas Artūras Urniežius, koncertmeisterės Aliona Alminienė ir Jūratė Valiūnaitė), Mindaugas Rumšas, Visvaldas Jonušas ir Domas Zaborskis (vyr. mokytojas Stasys Razmus, koncertmeisteriai Aliona Alminienė ir Mantas Liutikas), Rimvydas Račkauskas ir Martynas Untulis (mokytojas Romas Jasevičius, koncertmeisteris Remigijus Žukauskas).
Taip pat sėkmingai pasirodė ir laureatų vardus pelnė Platelių meno mokyklos moksleiviai Algimantas Brasas (mokytojas Linas Senkus) ir Evaldas Genutis (mokytojas Aivaras Alminas).
Respublikiniame konkurso ture, kuris vyks kovo 26-28 d. Kauno Juozo Gruodžio konservatorijoje, dalyvaus ir Rietavo meno mokyklos mokiniai Jonas Katauskas (mokytojas Algimantas Krėpšta) bei Ovidijus Žilius (mokytojas Sigitas Saukalas).

Parašykite komentarą

Balsavimai

Plungės rajone, ypač – mieste, pastaruoju metu vyksta daug gatvių, šaligatvių, kitų viešųjų erdvių remonto darbų. Kartu pasigirsta priekaištų, kad gyventojai per mažai informuojami apie šiuos darbus.

Rezultatai

Loading ... Loading ...