„Tėvynę turime tik vieną“

Taip pavadintas eilėraščių skaitymo konkursas, skirtas Lietuvos valstybės atkūrimo dienai paminėti. Į kultūros namus rinkosi dabartiniai ir buvę Aleksandravo mokyklos mokiniai.Konkursą rengė kaimo bendruomenė, biblioteka ir kultūros namai. 18-ka skaitovų varžėsi trijose amžiaus grupėse: iki 10 metų, iki 14 metų ir vyresni. Vertinimo komisija – mokytojai Z. Strumyla, J. Strumylienė, A. Druktenienė ir raiškiojo skaitymo specialistas
A. Pokvytis – vertino atsakingai. Renginį vedė ir vaikus drąsino kaimo geroji fėja – medicinos felčerė Irena Stražinskaitė.
Nugalėtojais tapo Sandra Stuopelytė, Rimantė Žalimaitė, Emilis Radvilavičius ir Rolandas Lukauskas. Prizininkais –
Ema Lengvytė, Ina Ruškytė, Kristina Jundulaitė, Vaida Ruškytė, Aistė Varinauskaitė ir Modesta Drungilaitė. Nugalėtojus ir dalyvius diplomais ir prizais apdovanojo bendruomenės valdybos pirmininkė Regina Tamošauskienė. Gražių žodžių konkurso dalyviams negailėjo ilgus metus Aleksandravo mokykloje lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja dirbusi Aldona Mikalauskienė, o aktyvi kaimo bendruomenės veikėja Veronika Simutienė vylėsi, kad panašūs renginiai taps tradiciniais.

Parašykite komentarą

Balsavimai

Plungės rajone, ypač – mieste, pastaruoju metu vyksta daug gatvių, šaligatvių, kitų viešųjų erdvių remonto darbų. Kartu pasigirsta priekaištų, kad gyventojai per mažai informuojami apie šiuos darbus.

Rezultatai

Loading ... Loading ...