Atsisakė dalyvauti kitame etape

Baigėsi Lietuvos moksleivių krepšinio čempionato „Karūna“ pirmojo etapo varžybos. Jose žaidė ir Plungės sporto mokyklos „Viesulo“ klubo mergaičių ir berniukų komandos.Pirmajame varžybų rate „Viesulo“ merginos, gimusios 1996-1997 metais, pralaimėjo tik Pakruojo sporto mokyklos komandai, o antrame rate laimėjo visas varžybas ir iškovojo teisę dalyvauti antrajame etape, tačiau dėl lėšų stygiaus šios galimybės atsisakė.
Rezultatyviausia žaidėja, komandai pelniusi daugiausiai taškų, Eglė Viliūtė (Platelių gimnazija) apdovanota „Viesulo“ klubo įsteigtu prizu – fotoaparatu, o gynybai daugiausiai jėgų atidavusi Eglė Griciūtė (Senamiesčio vidurinė mokykla) – atminimo dovanėle.
Ir mergaičių, ir berniukų „Viesulo“ komandos šiose varžybose dalyvavo tik remiamos klubo, nes rajono valdžia varžyboms lėšų neskiria. Komandų trenerė Julija Mefiodienė ir žaidėjai dėkoja visiems, klubui paaukojusiems 2 proc. pajamų mokesčio.

Parašykite komentarą

Balsavimai

Plungės rajone, ypač – mieste, pastaruoju metu vyksta daug gatvių, šaligatvių, kitų viešųjų erdvių remonto darbų. Kartu pasigirsta priekaištų, kad gyventojai per mažai informuojami apie šiuos darbus.

Rezultatai

Loading ... Loading ...