Čempionu tapo treneris

Gruodžio – vasario mėnesiais vyko kovos dėl Plungės rajono šachmatų čempiono titulo. Čempionato dalyviai rinkosi šachmatų klube sekmadieniais. Varžybos vyko šveicariška sistema, buvo žaidžiami 9 ratai.Po gana įdomių susitikimų, sudėtingų partijų išaiškėjo Plungės rajono šachmatų čempionas. Juo tapo šachmatų treneris Laimonas Sabaliauskas, surinkęs 7,5 taško iš 9 galimų.
Laimonas yra dėkingas savo pirmajam mokytojui – treneriui Steponui Meškauskui iš Žemaičių Kalvarijos.
Nuo čempiono vienu tašku atsiliko Vaidas Šetkauskas ir Gytis Vaičekauskas. Jie, pagal papildomus rodiklius, užėmė atitinkamai antrąją ir trečiąją vietas.
Senjorų grupėje pirmasis buvo Juozas Valauskas (5 taškai), merginų – Ieva Žalimaitė (5 taškai), jaunučių – Meda Mačiuitytė (5 taškai), vaikų – Rugilė Meškėnaitė (4 taškai).
Čempionas apdovanotas taure, medaliu, diplomu ir atminimo dovanėle. Prizininkai taip pat apdovanoti medaliais ir diplomais.

Parašykite komentarą

Balsavimai

Plungės rajone, ypač – mieste, pastaruoju metu vyksta daug gatvių, šaligatvių, kitų viešųjų erdvių remonto darbų. Kartu pasigirsta priekaištų, kad gyventojai per mažai informuojami apie šiuos darbus.

Rezultatai

Loading ... Loading ...