Baigė čempionato varžybų sezoną

Neseniai gražia pergale prieš Panevėžio „KKSC II-Liepa“ komandą Plungės sporto mokyklos krepšininkės, gimusios 1995-1996 m.,
baigė Lietuvos moksleivių krepšinio lygos (MKL) čempionato varžybų sezoną.Merginos, vadovaujamos trenerės Editos Lapienės, rungtyniavo su vieneriais metais vyresnėmis varžovėmis iš kitų miestų. Pirmame etape mūsų krepšininkės, iškovojusios 7-ias pergales ir patyrusios 5-is pralaimėjimus, sėkmingai pasiekė antrąjį etapą. Rungtyniaujant su stipresnėmis varžovėmis plungiškės pritrūko varžybų patirties. Laimėjusios 3-ejas rungtynes ir pralaimėjusios 5-erias, jos užėmė ketvirtąją vietą ir į kitą etapą nepateko.
Pasiekti neblogų rezultatų ir sėkmingai dalyvauti MKL čempionate padėjo merginų noras sportuoti bei jų tėvelių iniciatyva ir atsakingas požiūris į vaikų visapusišką ugdymą. Kelionių ir rungtynių išlaidos gulė ant tėvelių pečių.
Krepšininkių tėvelių dėka jaunosios sportininkės turėjo galimybę dalyvauti ir MKL Žvaigždžių dienoje, vykusioje Vilniuje, „Siemens“ arenoje. Neblogai sekėsi K. Lukauskaitei,
G. Katkutei, L. Vengalytei. I. Kiaulakytė vikrumo ir greičio rungtyje „Slalomas“ užėmė antrąją vietą ir buvo apdovanota rėmėjų dovanomis.

Parašykite komentarą

Balsavimai

Plungės rajone, ypač – mieste, pastaruoju metu vyksta daug gatvių, šaligatvių, kitų viešųjų erdvių remonto darbų. Kartu pasigirsta priekaištų, kad gyventojai per mažai informuojami apie šiuos darbus.

Rezultatai

Loading ... Loading ...