Respublikinių varžybų prizininkai

Jau ne vienerius metus jaunieji Šateikių pagrindinės mokyklos sportininkai džiugina savo gerbėjus įvairiais laimėjimais. Ne išimtis ir šie mokslo metai: šateikiškiai sėkmingai dalyvavo Lietuvos mokinių olimpinio festivalio kvadrato varžybose.

1997-1998 m. gimusių mergaičių ir berniukų komandos įveikė visus Plungės miesto ir rajono bendraamžius ir pateko į zonines varžybas, kurios vyko Mažeikiuose. Deja, šateikiškiai berniukai nusileido Mažeikių „Pavasario“ vidurinės mokyklos komandai ir užėmė antrąją vietą. Mergaitės liko trečios.
Vėliau komandos kovą tęsė zoninėse kaimo vietovių kvadrato varžybose. Jos vyko Skuodo rajono Ylakių gimnazijoje. Po labai įtemptos kovos šateikiškės pralaimėjo Ylakių gimnazijos komandai ir užėmė 2-ąją vietą. O berniukų komanda neturėjo sau lygių ir iškovojo 1-ąją vietą, kuri suteikė galimybę tęsti kovas tarpzoninėse varžybose. Jose šateikiškiai, įveikę Šilutės ir Telšių rajonų sportininkus, iškovojo teisę dalyvauti Kėdainiuose vykusiose respublikinėse finalinėse varžybose.
Pralaimėję Rokiškio rajono, po labai įtemptos kovos – ir Varėnos sportininkams, nesunkiai įveikę jurbarkiškius, šateikiškiai iškovojo garbingą 3-iąją vietą.