„Žiogelių“ triumfas

Pergalingai Lietuvos mokinių mažojo futbolo čempionatą baigė Plungės vaikų futbolo klubo „Žiogeliai“ auklėtiniai. Praėjusį savaitgalį Panevėžyje vykusiose finalinėse varžybose jie savo varžovams kovoje dėl pirmosios vietos nepaliko jokių šansų ir apgynė Lietuvos čempionų titulą.Tik pirmosiose rungtynėse su šeimininkų komanda plungiškiai turėjo daugiau vargo. Startinis jaudulys ir didelė varžybų svarba kaustė antrojo ir trečiojo ketvertų žaidėjų bei vartininkų veiksmus ir neleido išvengti elementarių klaidų, todėl iki pat rungtynių pabaigos varžovai lipo plungiškiams ant kulnų.
Startinio ketverto žaidėjai rungtyniavo užtikrintai ir sėkmingai kamuolį siuntė į varžovų vartus.
Ypač gerai sekėsi Deividui Reimariui, kuris varžovų vartininką nuginklavo net šešis kartus. Audrius Laučys ir Mantas Rusys pasižymėjo po du kartus, Arnas Šapalas ir Rokas Petrikas – po kartą. „Žiogeliai“ nugalėjo 12:10.
Plungiškiams antrose rungtynėse prieš Klaipėdos FM – „Lisco“ futbolininkus reikėjo varžovus įveikti ne mažesniu kaip šešių įvarčių skirtumu. Jau rungtynių pradžioje startinio ketverto žaidėjai prie varžovų vartų surengė tikrą atakų škvalą, pasibaigusį „sausu“ rezultatu – 7:0. Mūsiškių pranašumas ir galutinis rungtynių rezultatas – 17:10 „Žiogelių“ naudai – abejonių nekėlė niekam. D. Reimaris, R. Petrikas ir Erikas Šimkus pasižymėjo po tris kartus, A. Laučys ir Martynas Vaitkus – po du, M. Rusys, Irmantas Vaitkus, Edgaras Rimkus ir Paulius Papievis – po kartą.
Paskutinėse rungtynėse prieš Marijampolės futbolininkus „Žiogeliams“ būtų užtekę ir lygiųjų, bet tikslas buvo tik vienas – pergalė! Tik pačioje rungtynių pradžioje varžovams pavyko išlaikyti pusiausvyrą ir neatsilikti. Vėliau plungiškių „traukinys įsibėgėjo ir nuvažiavo.“ Komandą į pergalę vedė jos kapitonas Audrius Laučys, pelnęs 5 įvarčius, ir Arnas Šapalas, pasižymėjęs 3 kartus. „Žiogeliai“ susikrovė trijų įvarčių persvarą, kuri rungtynių finiše išaugo iki šešių. Dar po kartą pasižymėjo E. Šimkus, D. Reimaris ir P. Papievis. Užtikrinta „Žiogelių“ pergalė – 11:5, ir dar kartą iškovotas pajėgiausios Lietuvos komandos vardas.
Varžybų organizatoriai puikiai įvertino ne tik mūsų komandos žaidimą, bet ir atskirų žaidėjų pasirodymą finalinėse varžybose: Algirdas Virkšas pripažintas geriausiu vartininku, Audrius Laučys – geriausiu puolėju, o Deividas Reimaris, į varžovų vartus įspyręs net dešimt įvarčių, tapo rezultatyviausiu žaidėju.
Antrąją vietą užėmė marijampoliečiai, trečiąją – panevėžiečiai.
Šios amžiaus grupės berniukams tai buvo paskutinysis mažojo futbolo čempionatas, todėl ši pergalė dvigubai maloni. Per ketverius mažojo futbolo sezonus „Žiogeliailsquo;97“ tris kartus tapo Lietuvos čempionais ir vieną kartą iškovojo antrąją vietą.
Užvakar „Žiogelių“ komanda, kurios didžioji dalis – „Ryto“ pagrindinės mokyklos mokiniai, buvo iškilmingai pagerbta ir apdovanota šios mokyklos aktų salėje. Į šventę sugužėjo tėveliai, mokytojai, mokiniai, atvyko rajono mero pavaduotojas Juozas Šlepetis, Švietimo skyriaus vedėjas Rolandas Raibužis. Visą komandą mokyklos direktorius Stanislovas Ivanauskas apdovanojo padėkos raštais ir saldžiaisiais prizais, jaunesnieji „žiogeliai“ nugalėtojus pagerbė dovanodami po gėlę.
Po apdovanojimų komandos treneris Alvydas Viršilas prasitarė, kad už iškovotą pirmąją vietą komandai buvo pažadėjęs, jog ji vyks žaisti į neoficialų vaikų ir jaunimo pasaulio futbolo čempionatą Švedijoje. „Viskas išvykai liepos mėnesį jau suplanuota, laukiame tik rėmėjų“, – sakė treneris.

Parašykite komentarą

Balsavimai

Plungės rajone, ypač – mieste, pastaruoju metu vyksta daug gatvių, šaligatvių, kitų viešųjų erdvių remonto darbų. Kartu pasigirsta priekaištų, kad gyventojai per mažai informuojami apie šiuos darbus.

Rezultatai

Loading ... Loading ...