Pateko į didįjį finalą

Praėjusį savaitgalį Rygoje vyko Europos jaunimo krepšinio lygos III etapo turas, kuriame dalyvavo ir „Plungės SM-93“ komanda, treniruojama Lietuvai nusipelniusio trenerio Genadijaus Glikmano. Per tris varžybų dienas jaunieji krepšininkai sužaidė penkerias rungtynes.Penktadienį plungiškiai žaidė prieš Rygos „BJSC DSN“ krepšininkus. Pirmus du kėlinius pirmavę mūsiškiai varžybų pabaigoje pritrūko jėgų ir turėjo pripažinti varžovų pranašumą –
51:45.
Penktadienio vakarą plungiškiai susikovė su Rusijos Belgorodo „SDJSOR“. Po įtemptos kovos varžovai iš Rusijos turėjo pripažinti, kad jaunieji Plungės krepšininkai yra stipresni – 51:50. Rezultatyviausiai mūsų gretose žaidė V. Kazonas (16), T. Pranckevičius (15), V. Rubinas (14 taškų).
Šeštadienį irgi buvo sužaistos dvejos rungtynės. Pirmosiose plungiškiai susikovė su „Sodertalje BBK“ iš Švedijos. Nors švedai ir labai stengėsi, bet jiems nepasisekė sulaikyti jaunųjų plungiškių, todėl turėjo pripažinti pralaimėjimą 59:39. Plungiškiams daugiausiai taškų pelnė E. Mockevičius (18) ir R. Paulauskas (15). Po pietų krepšininkai jėgas išbandė su kaimynais iš Estijos – „SK Rapla“. Visas varžybas vyko įtempta kova, bet plungiškiai rungtynių pabaigoje turėjo daugiau jėgų ir priešininkus nugalėjo 71:68. Daugiausiai taškų plungiškiams pelnė J. Gintvainis (17), G. Sakalas (16), A. Vaišvila (15).
Sekmadienį plungiškių laukė dar vienerios varžybos su krepšininkais iš Rusijos, Sankt Peterburgo „SDJSOR Nr.1“. Nors ir išvargę po varžybų maratono, mūsų sportininkai įrodė, kad yra daug vertesni pergalės – jie laimėjo 75:43. Daugiausiai taškų pelnė M. Mockevičius (22) ir E. Mockevičius (17).
Naudingiausiu žaidėju plungiškių gretose buvo pripažintas Emilis Mockevičius, o į geriausių turo žaidėjų penketuką išrinktas Mantas Mockevičius.
Laimėję ketverias rungtynes iš penkerių, plungiškiai užėmė antrąją vietą ir užsitikrino vietą didžiajame finale, kuris vyks gegužės mėnesį Dnepropetrovske, Ukrainoje.

Parašykite komentarą

Balsavimai

Plungės rajone, ypač – mieste, pastaruoju metu vyksta daug gatvių, šaligatvių, kitų viešųjų erdvių remonto darbų. Kartu pasigirsta priekaištų, kad gyventojai per mažai informuojami apie šiuos darbus.

Rezultatai

Loading ... Loading ...