Plungiškio darbas – Paryžiaus galerijoje

Plungiškio darbas – Paryžiaus galerijojeKovo 27 dieną garsioje Paryžiaus „GB Agency“ šiuolaikinio meno galerijoje atidaryta Vilniaus galerijos „Tulips amp; Roses“ surengta grupinė paroda, kurioje, be kitų menininkų iš Lietuvos, savo darbą pristatė ir plungiškis menininkas Juozas Laivys.J. Laivys pasakojo, kad į Paryžių iškeliavęs jo darbas, pavadintas „Plaktuko kotas, sumuštas kitu plaktuku“, nėra naujas. Jis paimtas iš 2003 metais sukurto ciklo apie darbo įrankius, su kuriais buvo atliktas atitinkamas veiksmas.
„Plaktuko kotas, sumuštas kitu plaktuku“ jau buvo eksponuotas Londono ir Vilniaus galerijose, o dabar jį pamatyti galės ir Paryžiaus galerijos lankytojai. Paklaustas, ką nori šiuo darbu pasakyti, J. Laivys juokėsi, kad čia neverta ieškoti didelės mįslės ar gilios idėjos. Tiesog eksponuojamas plaktukas su sumuštu kotu. Logiška, kad pats sau sumušti to koto negalėjo, vadinasi, pasidarbavo kitas plaktukas, nors jis kartu su sumuštuoju ir neeksponuojamas. Pateikiama tik užuomina apie patį veiksmą ir jo rezultatas.
„GB Agency“ galerijoje J. Laivio kūryba pristatoma jau antrąjį kartą, tad pats menininkas šios parodos nelaiko dideliu įvykiu. Reikšminga tik tai, kad jo darbas eksponuojamas kartu su kitų garsių Lietuvos ir užsienio menininkų kūryba. Tarp jų – ir Lietuvos nacionalinės kultūros ir meno premijos laureato Deimanto Narkevičiaus, fotografo Gintauto Trimako.
Be šios, J. Laivys dar ruošiasi parodoms Vilniuje, Maskvoje, Poznanėje, Prahoje.
Paroda Paryžiaus „GB Agency“ galerijoje veiks iki balandžio 30 dienos.

Parašykite komentarą

Balsavimai

Plungės rajone, ypač – mieste, pastaruoju metu vyksta daug gatvių, šaligatvių, kitų viešųjų erdvių remonto darbų. Kartu pasigirsta priekaištų, kad gyventojai per mažai informuojami apie šiuos darbus.

Rezultatai

Loading ... Loading ...