Stalo tenisininkų pergalės

Baigėsi Lietuvos stalo teniso komandinio čempionato varžybos grupėse, kuriose dalyvavo ir Plungės stalo teniso klubo „Žemaite“ komandos.

III lygoje žaidžianti „Žemaite-1“ komanda (Stanislovas Ivanauskas, Deividas Razgus, Algirdas Stancelis ir Petras Ubartas) paskutinį turą žaidė Jonavoje ir laimėjo visus 3 susitikimus: 4:1 – prieš Vilkaviškio „Rytas-4“, 4:3 – prieš Jonavos „Sporto centras-1“ ir 4:2 nugalėjo be pralaimėjimų žaidusią Jonavos „Sporto centras-2“ komandą. Plungiškiai tarp 12 komandų užėmė pirmąją vietą ir žais dėl perėjimo į antrąją lygą.
„Žemaite-2“ komanda (Juozas Jakštas, Povilas Sakalauskas, Vidas Balčiūnas ir Arūnas Tumas) paskutiniame ture Telšiuose 4:2 laimėjo prieš Skaistgirio „Olimpietį“, bet 3:4 nusileido Panevežio „Elektra-11“ ir, grupėje užėmę ketvirtąją vietą, finaliniame etape žais tik dėl 7-12 vietų.
„Žemaite-3“ komanda (Petras Norkus, Algimantas Krajinas, Dainius Gotautas ir Žydrūnas Vaitkevičius) žaidė Šilutėje ir laimėjo visus susitikimus prieš Kauno komandas: „JSO Mindaugas“ (4:3), „JSO Gražvydas“ (4:2), „STA Topsas“ (4:0). „Žemaite-3“ komanda grupėje užėmė antrąją vietą ir laimėjo teisę žaisti dėl perėjimo į ketvirtąją lygą. Finalinės varžybos vyks kovo pabaigoje.