Juozo Pakalnio konkurse – prizinės vietos

Praėjusį savaitgalį Juozo Gruodžio konservatorijoje, Kaune, vyko 18-asis Juozo Pakalnio jaunųjų atlikėjų pučiamaisiais ir mušamaisiais instrumentais konkursas. Jame sėkmingai dalyvavo ir prizines vietas užėmė Plungės bei Rietavo meno mokyklų moksleiviai.Plungės Mykolo Oginskio meno mokyklos moksleiviai saksofonininkai Mindaugas Rumšas ir Visvaldas Jonušas (mokytojas Stasys Razmus, koncertmeisteriai Aliona Alminienė ir Mantas Liutikas) savo grupėse laimėjo antrąsias vietas, saksofonininkas Martynas Razgus (mokytojas Vidmantas Žilinskas, koncertmeisteris Remigijus Žukauskas) –
trečiąją vietą. Romo Jasevičiaus mokinys trambonininkas Martynas Untulis savo grupėje pelnė antrąją vietą (koncertmeisteris R. Žukauskas).
Konkurse dalyvavo ir Rietavo meno mokyklos pučiamųjų instrumentų klasės mokiniai – Ovidijus Žilius (mokytojas Sigitas Saukalas) ir Jonas Katauskas (mokytojas Algimantas Krėpšta). Šis konkursas abiems pūtikams buvo sėkmingas – eufonija grojantis Ovidijus Žilius savo grupėje užėmė pirmąją vietą. Trimitininkui Jonui Katauskui sekėsi kiek prasčiau – jis savo grupėje buvo trečias. Ir Ovidijui, ir Jonui konkurse akompanavo vyr. koncertmeisterė Ligita Bliutienė.

Parašykite komentarą

Balsavimai

Plungės rajone, ypač – mieste, pastaruoju metu vyksta daug gatvių, šaligatvių, kitų viešųjų erdvių remonto darbų. Kartu pasigirsta priekaištų, kad gyventojai per mažai informuojami apie šiuos darbus.

Rezultatai

Loading ... Loading ...