Iš Prancūzijos – su pereinamąja taure

Iš Prancūzijos – su pereinamąja taureUžvakar į Plungę iš Prancūzijoje vykusio tarptautinio jaunių krepšinio turnyro grįžo Genadijaus Glikmano treniruojama plungiškių jaunųjų krepšininkų komanda, kuri, įveikusi visus priešininkus, iškovojo pirmąją vietą.

Turnyre plungiškiams teko grumtis su pajėgiais ir amžiumi vyresniais Serbijos, Čekijos ir Prancūzijos krepšininkais. Vaikinų, gimusių 1992 metais ir jaunesnių, grupėje mūsiškiai nugalėjo visus priešininkus (serbus – 79:67, čekus – 58:40 ir tris prancūzų komandas -atitinkamai 52:44, 69:60 ir 102:83) ir iškovojo pirmąją vietą. Mantas Mockevičius buvo išrinktas naudingiausiu turnyro žaidėju. Treneris G. Glikmanas sakė, jog apdovanojimą būtų skyręs ir kitam žaidėjui. Esą be Modesto Sekstinš pagalbos plungiškių komanda nebūtų iškopusi į pusfinalį, nes dėl baudų iš aikštelės išėjo lyderiai, jų vaidmens ėmėsi būtent Modestas Sekstinš.
Paklaustas apie ateities planus, treneris sakė, kad po alinančio varžybų maratono (28 rungtynės per mėnesį) komanda pailsės ir ruošis Europos jaunių krepšinio čempionato turui Dnepropetrovske (Ukraina).