Gerumo valanda

Kovo 19 dieną Plungės vaikų lopšelio-darželio „Pasaka“ vaikų su negalia grupę „Drugeliai“ aplankė gausus būrys „Ryto“ pagrindinės mokyklos 9 d klasės moksleivių. Mažiesiems jie atnešė dovanėlių ir saldainių.Moksleiviai išradingai prisistatė, padainavo dainelių, išmokė vaikučius naujų žaidimų. Gerumo valandą sumaniai vedė devintokė Eglė Limontaitė. Atsidėkodami darželinukai savo naujiesiems draugams parodė trumpą linksmą programėlę.
Auklėtoja Dalia Tamošauskienė pristatė grupėje dirbančius žmones, papasakojo apie vaikučių kasdienybę, darželyje vykstančius renginius, parodė grupės metraštį. Devintokai domėjosi vaikučių darbeliais, pasiekimais. Ne vienas jaunuolis minėjo vaikystėje lankęs šį darželį ir iki šių dienų su nostalgija prisimenąs jį. Ne viena mergina prasitarė svajojanti tapti darželio auklėtoja.
Atsisveikindami naujieji „Drugelių“ bičiuliai pažadėjo ir vėl apsilankyti.

Parašykite komentarą

Balsavimai

Plungės rajone, ypač – mieste, pastaruoju metu vyksta daug gatvių, šaligatvių, kitų viešųjų erdvių remonto darbų. Kartu pasigirsta priekaištų, kad gyventojai per mažai informuojami apie šiuos darbus.

Rezultatai

Loading ... Loading ...