Moksleivių stalo teniso varžybos

Kovo 31 d. vyko rajono moksleivių stalo teniso varžybos. Pirmoje grupėje žaidė berniukai ir mergaitės, gimę (-usios) 1994 m. ir jaunesni (-ės). Dalyvavo 12 mergaičių ir 33 berniukai.

Mergaitės žaidė trijuose pogrupiuose. Dvi geriausios pogrupių žaidėjos rungėsi kitame etape dėl nugalėtojų vardo.
Prizininkėmis tapo: Valda Šatkauskaitė – 3-ioji vieta, Indrė Krūminytė – 2-oji vieta, Agnė Jaudžemytė – 1-oji vieta.
Berniukai žaidė aštuoniuose pogrupiuose. Į kitą etapą pateko du geriausi pogrupių žaidėjai. Toliau, išaiškinant 1-4 vietas, buvo žaidžiama vieno minuso sistema.
Prizininkais tapo: Nerijus Jakštas – 3-ioji vieta, Vincas Šatkauskas – 2-oji vieta, Evaldas Butkus – 1-oji vieta.
Antrojoje grupėje žaidė merginos ir vaikinai, gimusios (-ę) 1993-1989 metais. 10 merginų žaidė dviejuose pogrupiuose. Juose 1-4 vietas užėmusios merginos kovojo dėl nugalėtojų vardo. Prizininkėmis tapo: Indrė Krūminytė – 3-ioji vieta, Ieva Andruškaitė – 2-oji vieta, Salomėja Vagoriūtė – 1-oji vieta.
Vaikinai (dalyvavo 22) buvo suskirstyti į 6 pogrupius. Iš kiekvieno pogrupio į kitą etapą pateko po du geriausius žaidėjus. Prizininkais tapo: Evaldas Šiau-
lys – 3-ioji vieta, Audrius Jankevičius – 2-oji vieta, Žydrūnas Vaitkevičius – 1-oji vieta.
Stalo teniso klubas „Žemaite“ dėkoja Plungės technologijų ir verslo mokyklos direktoriui Audriui Misiūnui už paramą organizuojant moksleivių varžybas.

Parašykite komentarą

Balsavimai

Plungės rajone, ypač – mieste, pastaruoju metu vyksta daug gatvių, šaligatvių, kitų viešųjų erdvių remonto darbų. Kartu pasigirsta priekaištų, kad gyventojai per mažai informuojami apie šiuos darbus.

Rezultatai

Loading ... Loading ...