Respublikinio konkurso laureatai

Neseniai Kauno J. Gruodžio konservatorijoje vyko XVIII Juozo Pakalnio jaunųjų atlikėjų pučiamaisiais ir mušamaisiais instrumentais konkurso III respublikinis turas. Jame sėkmingai pasirodė Plungės Mykolo Oginskio meno mokyklos mokiniai.Vyr. mokytojo Stasio Razmaus klasės saksofonininkai Mindaugas Rumšas ir Visvaldas Jonušas (koncertmeisteriai Aliona Alminienė ir Mantas Liutikas) bei mokytojo Romo Jasevičiaus klasės trombonininkas Martynas Untulis (koncertmeisteris Remigijus Žukauskas) pagal savo kategoriją pelnė antrąsias vietas, o mokytojo Vidmanto Žilinsko klasės perspektyvus saksofonininkas Martynas Razgus (koncertmeisteris R. Žukauskas) laimėjo trečiąją vietą.
Pažymėtina, kad šiuos talentingus jaunuosius muzikantus sėkmė lydi jau ne pirmame meistriškumo konkurse. Be dalyvavimo tokiuose konkursuose, vaikinai savo talentą ir meno mokykloje įgytus gebėjimus realizuoja įvairiapusiškoje muzikinėje ir kultūrinėje veikloje. Jie, kaip solistai ir įvairių meno kolektyvų muzikantai, aktyviai dalyvauja mokyklos ir miesto koncertiniame gyvenime. Mindaugas Rumšas, Visvaldas Jonušas ir Martynas Untulis kartu su vokaliste Ugne Bakanauskaite šiais metais dalyvavo LTV projekte „Talentų ringas“ ir, patekę į superfinalą, iškovojo pirmąją vietą.

Parašykite komentarą

Balsavimai

Plungės rajone, ypač – mieste, pastaruoju metu vyksta daug gatvių, šaligatvių, kitų viešųjų erdvių remonto darbų. Kartu pasigirsta priekaištų, kad gyventojai per mažai informuojami apie šiuos darbus.

Rezultatai

Loading ... Loading ...