Studijai „Vieversys“ – dešimt metų

Neseniai plungiškiai rinkosi į Plungės kultūros centrą paminėti vaikų estradinio dainavimo studijos „Vieversys“ veiklos dešimtmečio.Koncertavo šventės šeimininkai – „Vieversiai“ ir „Vieversiukai“ – bei buvusieji studijos dainininkai. Dainomis ir šokiais juos sveikino vokalinė grupė „Hello!“, vaikų ir jaunimo šiuolaikinio šokio studija „Visus ero“, Mykolo Oginskio meno mokyklos vokalinės grupės „Drugys“ ir „Drugelis“, Senamiesčio vidurinės mokyklos šokių studija.
Gausiai susirinkusiems žiūrovams nuotaikingas koncertas neprailgo: jie ne tik klausėsi linksmų dainų, stebėjo šokėjų pasirodymus, bet ir prisiminė gražiausias koletyvo veiklos akimirkas.
Vaikų estradinio dainavimo studija „Vieversys“ – dar gana jaunas kolektyvas, tačiau turi daugiau nei 30 narių, kurie rengia tradicinį respublikinį pramoginės muzikos festivalį „Šypsenėle, nepabėk“, kas dveji metai vykstantį Plungėje.
Kolektyvas taip pat nuolat dalyvauja Latvijoje vykstančiame vaikų ir jaunimo muzikos festivalyje „Tonas – pustonis“ bei mūsų šalies vaikų ir jaunimo populiariosios vokalinės muzikos festivalyje „Laumės juosta“, dažnai koncertuoja mieste ir aplinkiniuose rajonuose. Kolektyvui vadovauja Lina Lukošienė.

Parašykite komentarą

Balsavimai

Plungės rajone, ypač – mieste, pastaruoju metu vyksta daug gatvių, šaligatvių, kitų viešųjų erdvių remonto darbų. Kartu pasigirsta priekaištų, kad gyventojai per mažai informuojami apie šiuos darbus.

Rezultatai

Loading ... Loading ...