Plungės „Žemaitija“ – trečioji

Plungės „Žemaitija“ – trečiojiBalandžio 18-ąją Ruopiškyje (Rokiškio r.) vyko „Lietuvos taurės“ motokroso varžybos „Ruopiškio taurė“. Jose dalyvavo Lietuvos, Latvijos, Suomijos, Baltarusijos ir Kaliningrado srities sportininkai. Varžybose puikiai sekėsi Plungės motokroso komandai „Žemaitija“.

Sportininkų, važiuojančių 50 kub. cm klasės motociklais, grupėje antrąją vietą užėmė plungiškis Dominykas Saugintas, 85 kub. cm klasės grupėje trečiasis buvo Saimonas Vespenderis, tokią pat vietą, tik 125 kub. cm motociklų jaunių grupėje, laimėjo Erlandas Kuncė. Antrąsias vietas taip pat užėmė plungiškiai: Osvaldas Zalepūgas (125 kub. cm „Hobby“ klasė), Saulius Stankus (senjorų grupė) ir Mantas Jonavičius („Open“ klasė), lenktyniavęs Kėdainių „Vedamo“ komandoje.
Komandų įskaitoje Plungės „Žemaitija“, į priekį praleidusi tik Biržų ir Vilniaus komandas, užėmė trečiąją vietą.
Kitos „Lietuvos taurės“ motokroso varžybos vyks gegužės 2-ąją Utenoje. O gegužės 8-9 dienomis Plungėje bus surengtas atviras Lietuvos motokroso čempionatas.