Plungiškiai – finale

Plungės sporto mokyklos krepšininkai, gimę 1993 m., treniruojami Genadijaus Glikmano, ir toliau sėkmingai žaidžia Lietuvos moksleivių krepšinio lygos pirmame divizione.

Neseniai buvo žaidžiamos atkrintamosios varžybos su A. Sabonio „KM-Ūkio bankas“ komanda. Pirmosios rungtynės buvo žaidžiamos Plungėje. Po pirmųjų dešimties minučių priekyje vienu tašku buvo varžovai. Antrąjį kėlinį plungiškiai pradėjo susikaupę ir sugebėjo laimėti 24:12. Ir po ilgosios pertraukos mūsų krepšininkai pirmavo ir rungtynes laimėjo rezultatu 92:67. Plungiškių gretose rezultatyviausiai žaidė J. Gintvainis (27 taškai), M. Mockevičius (22) ir A. Vaišvila (12).Atsakomosios varžybos vyko Kaune. Nuo pat pirmųjų rungtynių minučių į priekį išsiveržė plungiškiai ir pirmavo iki pat ketvirtojo kėlinio. Deja, mūsiškiai nesugebėjo atlaikyti didelio varžybų tempo, todėl turėjo pripažinti priešininkų iš Kauno pranašumą 81:73. Rezultatyviausiai plungiškių gretose žaidė M. Mockevičius (31 taškas), J. Gintvainis – (19).
Trečiosios varžybos vėl vyko Plungėje. Rungtynės buvo įtemptos, nes abi komandos suvokė šių svarbą: laimėjusi komanda patenka į finalo ketvertą, pralošusi – baigia sezoną.
Po 2-jų kėlinių Plungės sporto mokyklos krepšininkai pirmavo net 17 taškų, tačiau priešininkai jiems neleido atsikvėpti. Vis dėlto po keturių kėlinių švieslentėje degė skaičiai 87:72, rodantys, kad į pirmenybių finalą pateko Plungės krepšininkai. Rezultatyviausiai žaidė G. Sakalas (23 taškai), M. Mockevičius (18),