Kalėdinis vaikų turnyras

Gruodžio 15 dieną visuomeniniame šachmatų klube „Bokštas“ vyko kalėdinis vaikų šachmatų turnyras, kuriame dalyvavo 34 sporto mokyklos jaunieji auklėtiniai.

Surinkęs 6,5 taško iš 7 galimų, turnyro nugalėtoju tapo „Ryto“ pagrindinės mokyklos septintokas Dovydas Auškalnis. Tašku nuo jo atsilikęs Senamiesčio vidurinės mokyklos penktokas Kristijonas Šiaulys liko antrasis. Trečioji (mergaičių grupėje – pirmoji) – Šarūnė Sorkytė (Senamiesčio vidurinė, 6 klasė). Berniukų grupėje trečiasis buvo Aurimas Laureckis. Mergaičių grupėje antroji – Meda Mačiuitytė, trečioji – Rugilė Meškėnaitė.Tarp pačių jauniausiųjų pirmąją vietą užėmė Babrungo pagrindinės mokyklos trečiokas Ernestas Kurmis, antrasis – Lukas Vaičekauskas, trečiasis – Ignas Mačiuitis. Tarp mergaičių geriausiai žaidė Rosita Griciūtė (Šateikių pagrindinė mokykla, 3 kl.), antroji – Kamilė Vaičekauskaitė, trečioji – Urtė Norvaišaitė.
„Stratego“ įmonės vadovo Aido Kėso dėka vaikai apdovanoti taurėmis, diplomais, medaliais, prizais ir… saldainiais.