„Bumas“ – salės futbolo pirmenybių nugalėtojas

Praėjusį penktadienį finišavo šių metų Plungės rajono salės futbolo pirmenybės. „A“ lygoje „SM – Babrungas-2“ 7:5 įveikė trečiąją vietą jau užsitikrinusį „Babrungą“.

Lemiamoje pirmenybių dvikovoje „Olimpo SC“ kibo į atlapus iki šiol taškų nepraradusiam „Bumui“. Kad pasivytų „Bumą“, „Olimpo SC“ reikėjo pergalės ne mažesniu kaip 3-jų įvarčių skirtumu. „Olimpo SC“ futbolininkai rungtynes pradėjo drąsiai ir užtikrintai. Jau 4-ąją minutę jie išsiveržė pirmyn – 1:0. Po 5 minučių „Bumo“ futbolininkai T. Birškio įvarčiu ir puikiu E. Aleknos smūgiu ne tik išlygino, bet ir persvėrė rezultatą savo naudai – 2:1. „Olimpo SC“ futbolininkai ir toliau kantriai rengė atakas. Jų kantrybę vainikavo du įvarčiai (3:2), bet „Bumas“ netrukus pasivijo priešininkus –
3:3. „Olimpo SC“ surengė dar vieną ataką ir persvėrė rezultatą –
4:3. Likus penkioms minutėms „Olimpo SC“ nutarė žaisti „va bank“ – savo vartininką pakeitė penktu žaidėju. Šis sprendimas pasiteisino. Ginant savo vartus, vienos iš atakų metu, „Olimpo SC“ sužaidė kaip iš vadovėlio ir pasiuntė kamuolį į tuščius vartus (5:3). Bet tai buvo viskas… Finalinis teisėjo švilpukas užfiksavo „Olimpo SC“ pergalę 5:3. „Bumo“ futbolininkai, nors ir patyrę pirmąjį pralaimėjimą, bet išsaugoję minimalų įmuštų ir praleistų įvarčių pranašumą, tapo 2010 m.
Plungės rajono salės futbolo pirmenybių nugalėtojais.
Naudingiausiu pirmenybių žaidėju pripažintas Antanas Bulošas („Olimpo SC“). Jam atiteko ir rezultatyviausio žaidėjo (18 įvarčių) prizas. Patikimiausio vartininko prizas įteiktas Rimvydui Stankui.