Pristatė menininko kūrybą

Praėjusio šeštadienio priešpietę kavinėje „Skalvija“ buvo numatytas susitikimas su tapytoju, poetu, praėjusių metų Zigmo Gėlės premijos laureatu Gvidu Lataku.Deja, susitikimo išvakarėse menininkas netikėtai sunegalavo, todėl apie G.Latako kūrybos kelią papasakojo ir jo poeziją pristatė svečiai iš Klaipėdos – literatūros tyrinėtojai Danas Malašauskas bei Dainius Sabeckis.
G.Latakas gimė ir užaugo Telšiuose, kur baigė Telšių aukštesniąją taikomosios dailės mokyklą. Vėliau Vilniaus dailės akademijos Kauno dailės institute studijavo tapybą.
Svečiai iš Klaipėdos pabrėžė, jog tapytojo darbuose vyrauja senoviniai motyvai, bibliniai siužetai, šventųjų gyvenimo scenos.
Z.Gėlės premija poetui buvo skirta už debiutinę poezijos knygą „Kai išsiris varniukai“. Pasak D.Malašausko, poetas šiuo metu rašo eilėraščius-portretus apie žmones, kuriuos pavadino „Nekalendorinių šventųjų ciklu“.

Parašykite komentarą

Balsavimai

Plungės rajono valdžia sprendžia, kaip sutvarkyti teritoriją, esančią vidiniame Plungės miesto seniūnijos kieme, Vytauto gatvėje. Jūsų manymu, kam ši vieta būtų tinkamiausia?

Rezultatai

Loading ... Loading ...