Tremtiniai prisiminė Sausio tryliktosios įvykius

Tremtiniai prisiminė Sausio tryliktosios įvykiusSekmadienį paminėti Sausio 13-osios įvykių 20-ųjų metinių rinkosi politinių kalinių ir tremtinių bendrijos nariai. Susirinkusieji tylos minute pagerbė jau palikusius jų gretas, klausėsi politinių kalinių ir tremtinių choro „Tėvynės ilgesys“ atliekamų dainų, dalijosi prisiminimais.Susirinkusiuosius pasveikinusi bendrijos pirmininkė Aldona Vasylienė pakvietė kunigą Saulių Bytautą pašventinti vaišių stalą.
S. Bytautas prisiminė, kaip prieš 20 metų lietuviai, tarp jų ir politiniai kaliniai, tremtiniai, stojo į kovą už Lietuvos laisvę. „Šiandien esame laisvi ir nebijome nieko. Sveikatos, stiprybės jums ir visiems Lietuvą mylintiems žmonėms. Džiaugiuosi, kad jūs esate žvalūs, kaip ir prieš šešiasdešimt metų. Spėjate ateiti į bažnyčią pasimelsti, randate laiko susirinkti padainuoti ir pagiedoti, apsilankyti renginiuose“, – kalbėjo S. Bytautas.
Politinių kalinių ir tremtinių choro „Tėvynės ilgesys“ vadovė Agnietė Lizdenytė prisiminė prieš 20 metų vykusius įvykius, prašė visų, tąkart Vilniuje buvusių žmonių, užrašyti savo prisiminimus, kad tautos istorija neužsimirštų ir liktų gyva žmonių atmintyje. Ji kvietė susirinkusiuosius sausio 13-ąją ateiti prie Laisvės paminklo ir dalyvauti kituose tą dieną vyksiančiuose renginiuose.

Parašykite komentarą

Balsavimai

Plungės rajone, ypač – mieste, pastaruoju metu vyksta daug gatvių, šaligatvių, kitų viešųjų erdvių remonto darbų. Kartu pasigirsta priekaištų, kad gyventojai per mažai informuojami apie šiuos darbus.

Rezultatai

Loading ... Loading ...