lšsirinko geriausius

Jėgos sporto klubas „Plungės meška“, kurio generalinis rėmėjas – uždaroji akcinė bendrovė „Plungės Jonis“, išsirinko savo 2010 metų geriausiųjų sportininkų dešimtuką. Net vienuolika pelnytų medalių Lietuvos čempionatuose – toks klubo atletų laimėjimų derlius per praėjusį laikotarpį.

Metų geriausiojo vardas atiteko Plungės technologijų ir verslo mokyklos antrakursiui Kęstučiui Beržonskiui. Jaunasis galiūnas, rungęsis svorio per 105 kg kategorijoje, pelnė bronzos medalį Lietuvos jaunimo sunkiosios atletikos čempionate bei tapo realiu pretendentu į šios amžiaus grupės nacionalinę rinktinę. Kęstutis jėga jau ne ką nusileidžia suaugusiems: Lietuvos vyrų sunkiosios atletikos atskirų veiksmų čempionatuose užėmė ketvirtąsias vietas (rovimo ir stūmimo veiksmuose). Paskutinis skambus sporto laimėjimų akordas – trečiosios vietos asmeninė taurė naujametiniame turnyre Gargžduose, čia pasiekiant naują Plungės rajono suaugusiųjų stūmimo veiksmo rekordą (136 kg).
Antrąja sąraše pripažinta staneliškė mokinė Dovilė Kiminytė. Mergina pagirtinai varžėsi Lietuvos moterų sunkiosios atletikos bei Lietuvos jaunimo rankų lenkimo (kaire ranka) sporto čempionatuose. Juose laimėjo atitinkamai sidabro bei bronzos medalius.
Trečioji vieta atiteko „Ryto“ pagrindinės mokyklos devintokui Povilui Dovidavičiui. Jaunuolis Lietuvos jaunučių sporto žaidynėse ir jaunių (iki 15 metų) čempionate iškovojo sidabro medalius, o šalies jaunių (iki 17 metų) čempionate – bronzą.
Ketvirtoji dešimtuke – Rūta Lukšaitė iš Žlibinų Igno Končiaus pagrindinės mokyklos. Pateikusi malonią staigmeną, rankų lenkikė pelnė šalies jaunimo čempionės (dešine ranka) bei vicečempionės (kaire ranka) titulus.
Pastarajame čempionate sėkmė lydėjo ir Alma Palenskytę, jos sąskaitoje – po bronzos medalį viena ir kita rankomis. Šiai Plungės technologijų ir verslo mokyklos atstovei geriausiųjų dešimtuke atiteko penktoji vieta.
Šeštasis sąraše – sunkiaatletis Deividas Budreckis („Ryto“ pagrindinė mokykla), iškovojęs bronzos medalį Lietuvos jaunučių sporto žaidynėse.
Tolesnė geriausiųjų rikiuotė: 7-asis – sunkiaatletis Romualdas Zbarauskis (Akademiko Adolfo Jucio pagrindinė mokykla), 8-oji – lengvaatletė, rankų lenkikė Akvilė Lukšaitė (Žlibinų Igno Končiaus pagrindinė mokykla), 9-oji – lengvaatletė, rankų lenkikė Renata Rachmanovaitė („Saulės“ gimnazija), 10-oji – sunkiaatletė Viktorija Uriupinaitė (Plungės suaugusiųjų švietimo centras).
Visi išvardintieji – Plungės sporto mokyklos auklėtiniai.