Koketiškas įvaizdis

Apranga
Kurdamos koketišką įvaizdį, moterys ir merginos mėgsta puoštis kailiniais, kailinėmis apykaklėmis, trumpomis suknutėmis. Pastarosios turi išryškinti figūrą. Mėgstamos palaidinės su kaspinu ar žabo, didelė atverčiama apykaklė, ilgos kojinės, pirštinaitės, tad nebijokite eksperimentuoti ir žaisti rūbų detalėmis.
Šukuosena
Ilgų plaukų šukuosenos, žaismingas plaukų kuodelis, dailiai supinti plaukai. Nebūtina visada remtis tik vienu šukuosenos formavimo stiliumi. Pasitelkdamos keletą skirtingų stilių, sukursite kur kas išraiškingesnę šukuoseną. Nebijokite šukuosenai suteikti netvarkos efektą, palikdamos laisvai krintančių sruogų. Tokiu būdu pabrėšite savo įvaizdžio laisvumą.
Makiažas ir aksesuarai
Labai madingas dūminis makiažas, skaisti veido oda, natūralios spalvos lūpos, o kartais ir tiesiog ryškiai raudonos. Aksesuarai –
smulkučiai auskariukai su gėlių motyvais, šalikėliai, šaliai. Avalynė – spalvinga, su pakulne ir papuošimu. Pusbačiai – su raišteliais ar sagomis.

Parašykite komentarą

Balsavimai

Plungės rajone, ypač – mieste, pastaruoju metu vyksta daug gatvių, šaligatvių, kitų viešųjų erdvių remonto darbų. Kartu pasigirsta priekaištų, kad gyventojai per mažai informuojami apie šiuos darbus.

Rezultatai

Loading ... Loading ...