Tarp mūsų panelių

Ak, tas nuostabus laikas vasara… Šiluma, pajūris, smėlis, kalnai ledų ir, žinoma, atostogos… Nors saule vasara šiemet mūsų nelepina, atostogavome ir mes. Pailsėjome ir vėl grįžtame pas savo skaitytojus. Šįkart pateiksime patarimų, kaip stilingai vasarą atrodyti kaime, papasakosime ir apie tai, ką daryti, kad šiemet nors ir retos, tačiau kaitrios saulės vonios būtų malonios, kad po jų neprireiktų rūgpienio kompresų, o įdegtumėte sveikai ir gražiai.Ryškūs nagai
Jie ne tik praskaidrina nuotaiką, bet ir traukia aplinkinių dėmesį, kompensuoja spalvų trūkumą.
Masyvios kasos
Jei vasaros vėjelio kedenami plaukai erzina, pinkis juos į masyvias kasas – jos suteiks mergaitišką įvaizdį.
Ryškios akys
Pamiršk juodą akių pieštuką ir padūmavusias akis – ryškink jas alyvinėmis, dangaus ar saulės ryškumo spalvomis.
„Papūsti“ plaukai
Užuot glotninusi sruogas, šiek tiek suvelk jas ir supurkšk laku –
atrodysi lyg nužengusi iš aštuoniasdešimtųjų.
Išraiškingos lūpos
Neapsiribok lūpų blizgiu – išnaudok vasaros spalvų paletę.
Kaspinai
Norėdama pagyvinti šukuoseną, užsidėk lankelį su kaspinėliu arba surišk juo plaukus į uodegą. Tai suteiks jaunatviškumo.
Glotnus kuodas
Pritrūkusi fantazijos, susuk plaukus į kuodą – maža detalė gali visiškai pakeisti tavo išvaizdą.
Drabužiai vasarą
Norėdama atkreipti vaikinų dėmesį, nešiok mini šortus, kurie gali būti puošti kišenėmis, raukti, siuvinėti ir su įspūdingomis dekoratyviomis detalėmis įvairiausiose vietose. Nešiok marškinukus ar gundančią palaidinukę su dekoltė, dekoruotą raukinukais, smulkiomis gėlytėmis. O jei mėgsti sukneles, rinkis jas su masyviais gėlių raštais, žiedais, kurie išryškintų tavo figūrą, o tu atrodytum vasariškai.
Kaip tobulai įdegti?
Atostogos – metas, kai norisi gražiai įdegti. Ne dėmėmis ar su likusio įdegio juostomis nuo pra-ėjusių metų, bet lygiai, turėti auksinio atspalvio odą. Kaip to pasiekti? Soliariumo salonuose? Savaiminio įdegio losjonu? Žinoma, tai irgi variantai, bet daugeliui patinka natūraliai įdegti paplūdimyje ir jie tiesiog jaučia malonumą gulėti pliaže. Nors natūralūs saulės spinduliai gali kenkti, rizika susirgti vėžiu vis didėja, tačiau tai nereiškia, kad turite atsisakyti poilsio prie jūros. Tereikia imtis keleto atsargumo priemonių, kad apsisaugotumėte.
middot; Paruoškite odą. Kelias dienas ar savaitę prieš tai, kai ruošitės į paplūdimį, prausdamiesi duše, švelniais sukamaisiais judesiais nuprauskite odą kūno šveitikliu, kad pašalintumėte negyvas odos ląsteles. Tokia procedūra sušvelnins jūsų odą ir paruoš ją saulės vonioms.
middot; Sudrėkinkite. Po dušo palepinkite savo odą drėkinamuoju losjonu, kad ji taptų glotni ir švelni. Kasdienis odos drėkinimas sumažina saulės ultravioletinių spindulių daromą žalą.
middot; Nesikaitinkite saulėje be saiko, ypač venkite degintis nuo 11 iki 15 valandos. Tai metas, kai saulės spinduliai yra stipriausi. Visuomet naudokite apsaugą nuo saulės. Losjonai, kurių SPF apsaugos indeksas yra nuo 6 iki 15, leis jums įdegti.
middot; Kad įgautumėte gražų įdegį, galbūt prireiks keleto dienų, tačiau įdegsite saugiai ir sveikai, nepažeisdami odos. Svarbiausia degintis lėtai, nes šis procesas yra kūno gynybinis atsakas į saulės spindulius. Palaipsniui jūsų oda prisitaikys ir gražiai tamsės.
middot; Idealus įdegis yra be jokių maudymosi kostiumėlio paliktų žymių. Todėl visuomet reikia vis patraukti petnešėles arba degintis tokiu maudymosi kostiumėliu, kuris praleidžia saulės spindulius.

Parašykite komentarą

Balsavimai

Plungės rajone, ypač – mieste, pastaruoju metu vyksta daug gatvių, šaligatvių, kitų viešųjų erdvių remonto darbų. Kartu pasigirsta priekaištų, kad gyventojai per mažai informuojami apie šiuos darbus.

Rezultatai

Loading ... Loading ...