Tarp mūsų panelių

Nors kieme – ruduo, pamažu spalvinantis medžių lapus akvarelės spalvomis, o dangus vis dažniau „prakiursta“, mes dar gyvename vasaros nuotaikomis, tikimės, jog mūsų skaitytojai – irgi. Tad šiandien pakalbėsime apie tai, kodėl dailiosios lyties atstovėms nereikėtų pamiršti nešioti suknelių, o kompleksuojančioms dėl savo figūros, per ilgų ar per trumpų kojų, per plačių pečių patarsime, kaip rengtis, kad pabrėžtumėte tai, kas gražu, ir paslėptumėte trūkumus.


Praktiški patarimai, atsižvelgiant į proporcijas

Proporcijos – labai svarbu. Ūgis dar nieko nereiškia, svarbiausia – atskirų kūno dalių santykis vienos su kita. Todėl moterys, turinčios sunkumų dėl proporcijų, turėtų atsižvelgti į mūsų patarimus.
Ilgas liemuo ir trumpos kojos
Daugeliui ilgas liemuo kelia rūpesčių, mat dėl to kojos atrodo trumpesnės.
Išeitis: venkite ilgų švarkų, aptemptų suknelių iki pusės blauzdų ir pažeminto liemens kelnių. Labiau tinka apranga, pabrėžianti kojų ilgį ir trumpinanti liemenį – siauros kelnės aukštu liemeniu, trumpos striukės, trumpi švarkeliai ir kiti trumpi drabužiai. Be to, labai veiksmingai galima „sutrumpinti“ ilgą liemenį įsiuvus pabrėžiančias skersines linijas.
Trumpas liemuo ir ilgos kojos
Nuo jūsų priklauso, ar norite kojas optiškai dar labiau pailginti, ar mieliau abi kūno dalis subalansuotumėte. Jei siekiate pastarojo efekto, turėtumėte dėvėti truputį ilgesnes striukes, palaidinukes nešioti ant kelnių ir sijono viršaus. Naudinga paryškinti vertikalias linijas.
Platūs pečiai ir siauri klubai
Turėtumėte vengti laivelio pavidalo iškirpčių, pūstų rankovių, Karmen stiliaus palaidinukių ir panašiai. Striukės ir švarkai turėtų išryškinti liemenį, o ties klubais truputį praplatėti. Taip sukursite atsvarą pečiams.
Siauri, nuolaidūs pečiai ir platūs klubai
Nešiokite pakeliančius petelius. Palaidinukės su petnešėlėmis išryškina krintančias pečių linijas, todėl jų turėtumėte vengti. Netiks modeliai su reglano rankovėmis ir striukės be petelių. Jeigu jūsų klubai – tik truputį per platūs, nešiokite prie liemens priglundančius ir šiek tiek į apačią platėjančius viršutinius drabužius.

Suknelė: senamadiška ar madinga?

Suknelė daugeliui moterų asocijuojasi su kančia. Vis prisimenate iš vaikystės tą „puikią“ suknelę, į kurią, tvirtai supynusi kaseles, „įkišdavo“ jus mama sekmadieniais arba einant į gimtadienį pas tetą. Kas iš tų nuostabių suknelių, kabančių jūsų mėgstamiausioje parduotuvėje, jei niekaip negalite atsikratyti vaizdų iš vaikystės. Šiuolaikinė mada jums siūlo daug naujovių, kad to nebepatirtumėte, o mes pateikiame penkias priežastis, dėl ko verta pradėti nešioti suknelę:
* Vilkint suknelę kūnas gauna daug oro.
* Nereikia galvoti, ką ir kaip su kuo derinti.
* Lagamine suknelė užima mažai vietos.
* Suknelė moterį lieknina! Ji optiškai ilgina kūną, todėl, vilkėdama ja, atrodote lieknesnė nei dėvėdama švarką ir kelnes arba megztinį ir sijoną.
* Prisitaiko prie jūsų kūno. Kartais po sočių pietų pastebite, kad kelnės arba sijonas pradėjo veržti, o suknelės netgi ir po deserto dažniausiai nejaučiame.

Parašykite komentarą

Balsavimai

Plungės rajone, ypač – mieste, pastaruoju metu vyksta daug gatvių, šaligatvių, kitų viešųjų erdvių remonto darbų. Kartu pasigirsta priekaištų, kad gyventojai per mažai informuojami apie šiuos darbus.

Rezultatai

Loading ... Loading ...