Rietaviškių dūdos skambios ne tik Žemaitijoje

Balandžio 11-13 dienomis Panevėžyje vyko XXIV Lietuvos pučiamųjų orkestrų čempionatas, kuriame varžėsi per trisdešimt pučiamųjų orkestrų iš visos Lietuvos ir vienas iš Latvijos. Šiais metais čempionato B kategorijoje varžėsi ir Rietavo Mykolo Kleopo Oginskio meno mokyklos pučiamųjų instrumentų orkestras, vadovaujamas Sigito Saukalo ir Algimanto Krėpštos.Čempionato dalyvius vertino kompetentinga komisija, sudaryta iš žymiausių Lietuvos orkestrų vadovų bei pedagogų ir užsienio svečių.
Rietavo Mykolo Kleopo Oginskio meno mokyklos pučiamųjų instrumentų orkestras pasirodė puikiai ir savo kategorijoje pelnė I vietą, o orkestro vadovas Sigitas Saukalas – geriausio dirigento apdovanojimą.
Muzikantai grįžo gerai nusiteikę, dar sykį sau ir kitiems įrodę, kad jaunųjų rietaviškių dūdos skambios ne tik Žemaitijoje.

Parašykite komentarą

Balsavimai

Plungės rajone, ypač – mieste, pastaruoju metu vyksta daug gatvių, šaligatvių, kitų viešųjų erdvių remonto darbų. Kartu pasigirsta priekaištų, kad gyventojai per mažai informuojami apie šiuos darbus.

Rezultatai

Loading ... Loading ...