Aktyvus jaunimas triukšmingai paminėjo Studentų dieną

Nebe pirmą rudenį Žemaitijos kolegijos studentai Rietave surengia triukšmingas Tarptautinės studentų dienos minėjimo iškilmes. Ne išimtis buvo ir šie metai.Praėjusį ketvirtadienį studijuojantieji Žemaitijos kolegijoje išradingai papuoštais automobiliais, garsiai signalizuodami ir taip atkreipdami rietaviškių dėmesį bei primindami, jog prieš kelias dienas visame pasaulyje buvo paminėta Studentų diena (rietaviškiai šią šventę nutarė nukelti į antrąją savaitės pusę), atriedėjo į Laisvės aikštę. Kaip „Žemaičiui“ sakė Rietavo fakulteto dekanas Narūnas Martinkus, Studentų diena kolegijoje minima jau kelerius metus iš eilės, o ta proga išeiti į miesto gatves studentams jau tapo tradicija.
Šįkart pasirinkta į save atkreipti dėmesį spalvinga ir triukšminga automobilių vilkstine. Kiekvienos specialybės studentai gavo užduotį kuo originaliau papuošti savo transporto priemones, tad tarp automobilių buvo galima išvysti tokių, kurie priminė piratų laivą ar net… juodai baltą karvę.
Laisvės aikštėje studentus pasitiko ir sėkmės moksluose linkėjo Rietavo savivaldybės meras Antanas Černeckis. Paleidę į orą balionus, ant kurių buvo užrašyti studentų norai, šventės dalyviai grįžo į kolegiją, ten vyko antroji renginio dalis. Jos metu surengti iškilmingi apdovanojimai.
Metų pažangiausio studento diplomas įteiktas geriausiai besimokančiai Linai Šlevinskytei. Metų sportininku pripažintas Jonas Eglinskas, metų iniciatyviausia – Dovilė Andriuškaitė. Metų pavyzdžiu išrinktas Egidijus Pušinskas, kolegijos siela – Dovydas Butkus, organizuojantis daug renginių. Aktyviausiai studentų ir visuomeninėje veikloje šiemet reiškėsi Povilas Vainora, pavadintas metų atradimu. Metų aktoriumi išrinktas Petras Daukantas, o metų tyrėju – Vidas Preimontas, dalyvaujantis atliekant daug įvairių mokslinių ir praktinių tyrimų.

Parašykite komentarą

Balsavimai

Plungės rajone, ypač – mieste, pastaruoju metu vyksta daug gatvių, šaligatvių, kitų viešųjų erdvių remonto darbų. Kartu pasigirsta priekaištų, kad gyventojai per mažai informuojami apie šiuos darbus.

Rezultatai

Loading ... Loading ...