Pirmąjį gimtadienį palydėjo šokiai, dainos ir sveikinimai

Lygiai prieš metus – 2013-ųjų gruodį – po Plungės kultūros centro stogu susibūręs jaunimo klubas „Siekis“ neseniai atšventė savo pirmąjį gimtadienį. Šventinio renginio metu linkėta, kad tokių gimtadienių, įvairių sukakčių dar būtų daug, juk „Siekis“ savo veiklą tik pradeda. Nors kartais pasitaiko, kad naujai susibūrusios organizacijos nesulaukia nė penkmečio, atrodo, šiam jaunimo klubui tai negresia.„Siekio“ nariai, laukdami klubo gimtadienio, matyt, nesėdėjo rankų sudėję, o paplušėjo iš peties, mat jų surengta šventė, pavadinimu „Sidabrinės naktys“, nustebino ne vieną atėjusįjį.
Renginį pradėjo plastiškieji šokėjai Evelina Rimeikytė ir Dovydas Rimeikis. Po jų susirinkusiuosius džiugino nuostabaus balso savininkė Gabrielė Griškėnaitė, kuri su savo grupe atliko tris gerai žinomas dainas: „Raudoni vakarai“, „Matrica“, „My girl“. Toliau susirinkusiųjų dėmesio laukė Plungės „Saulės“ gimnazijos grupės „Savi“, kuriai vadovauja Juozas Milašius, pasirodymas.
Kad dainos žiūrovų neužliūliuotų, jie buvo įtraukti į energingą šokį, nuotaikingus žaidimus, kurių laimėtojų laukė rėmėjų įsteigti prizai. Neliko nuskriausti ir nelaimėjusieji – jie gavo gardžių paguodos prizų.
O kokia šventė be bičiulių sveikinimų. Pirmąjį gimtadienį šventusį klubą sveikino ir jo veikla pasidžiaugė Plungės kultūros centro direktorius Romas Matulis, „Siekiui“ dar ilgai gyvuoti linkėjo Savivaldybės jaunimo reikalų tarybos pirmininkė Reda Aurylaitė, jaunimo asociacija „Ainova“ ir jaunus plungiškius vienijanti organizacija „Krantas“, neseniai pati atšventusi savo gimtadienį – jau tryliktąjį. Perduotas ir rajono mero Audriaus Klišonio sveikinimas.
Pirmojo gimtadienio šventę vainikavo naujai susikūrusi muzikos grupė „Sirupas“, kurios nariai – rietaviškiai ir klaipėdiškiai.
„Siekio“ jaunimas dėkojo visiems gimtadienio dalyviams ir kvietė toliau lankytis jų organizuojamuose renginiuose, kurių dar bus ne vienas. Nors prieš metus susibūręs jaunimo klubas nori įvairinti jaunimo gyvenimą, jų renginiai, įvairios akcijos skirti ne tik jaunimui, bet ir visiems Plungės žmonėms.

Parašykite komentarą

Balsavimai

Plungės rajone, ypač – mieste, pastaruoju metu vyksta daug gatvių, šaligatvių, kitų viešųjų erdvių remonto darbų. Kartu pasigirsta priekaištų, kad gyventojai per mažai informuojami apie šiuos darbus.

Rezultatai

Loading ... Loading ...