Namas jau stovi, trūksta tik baldų

„Žemaitis“ yra rašęs, kad Vieštovėnų bendruomenė „Šilupis“, vos tik įsikūrusi, padarė gerą ir didelį darbą – daugiavaikei Stanislavos ir Algio Mažonų šeimai padėjo pasistatyti naują namą. Bendruomenei talkino daug plungiškių verslininkų ir kitų žmonių, kurie norėjo, kad devynis vaikus turinti šeima neliktų be stogo virš galvos.Senasis S. ir A. Mažonų namas buvo toks, kad bet kurią dieną galėjo sugriūti. Šeima glaudėsi vasaros virtuvėlėje ir vagonėlyje, o vietoj senosios trobos ėmė statytis naują. Tačiau vieną dieną baigėsi pinigai ir statybos sustojo. Tai išvydusi, kaimo bendruomenė ne juokais sunerimo. Žmonės surėmė pečius ir iš pradžių padėjo savomis lėšomis, po to ėmė ieškoti rėmėjų.
Namas jau stovi, tad Naujuosius metus didieji bei mažieji Mažonai viliasi sutikti jame. Tiesa, kol kas trūksta grindims skirtos dangos, reikia iš lauko pusės apšiltinti porą sienų, įrengti vonią ir tualetą bei dalį namo apkalti lentelėmis. Kai kurie darbai jau būtų buvę atlikti, tačiau šeimos galvą Algį Mažoną pakirto liga – jis po insulto guli Klaipėdos ligoninėje.
Be jau minėtų statybinių medžiagų, šeimai trūksta baldų. Ne vienas mūsų, keisdamas baldus, juos išneša ir pastato prie konteinerių, kur dažnai jie sulaužomi. Gal geriau keičiamus baldus atiduokime šeimoms, kurios negali nusipirkti naujų, tad dažnai ir suaugusieji, ir vaikai miega tik ant čiužinių. Ši šeima džiaugtųsi, jeigu sulauktų tokios dovanos.

Parašykite komentarą

Balsavimai

Ar jau apsisprendėte, ką palaikysite per artėjančius merų rinkimus

Rezultatai

Loading ... Loading ...