Aleksandraviškė – respublikinio konkurso nugalėtoja

Aleksandraviškė – respublikinio konkurso nugalėtojaJau vienuoliktą kartą Lietuvos muzikos ir teatro akademijos salėje surengtas V. Jonuškaitės-Zaunienės jaunųjų dainininkių konkursas. Šįkart jį laimėjo aleksandraviškė Nerita Pokvytytė, klausytojams pažįstamą iš TV laidos „Triumfo arka“.JAV išeivijos Akademinio skautų sąjūdžio Vydūno fondas Čikagoje jau daugiau kaip 50 metų remia lietuvius studentus. Viena iš premijų, pavadinta tarpukario operos dainininkės Vincės Jonuškaitės-Zaunienės vardu, skiriama geriausiai Lietuvos muzikos akademijos vokalo studentei.
Pirmasis dainininkių konkursas V. Jonuškaitės-Zaunienės premijai laimėti įvyko 2000 metais. Nugalėtoja tapo tada dar akademijos magistrantė, rietaviškė Aušra Liutkutė. Šio konkurso laureatėmis ankstesniais metais taip pat yra tapusios iš Plungės ir Rietavo krašto kilusios operos dainininkės Joana Gedmintaitė ir Vilija Mikštaitė.
Šiais metais Lietuvos muzikos ir teatro akademijos profesoriai geriausiai įvertino ir premiją skyrė aleksandraviškei magistrantei Neritai Pokvytytei, klausytojams jau pažįstamai iš TV laidos „Triumfo arka“.

Parašykite komentarą

Balsavimai

Plungės rajone, ypač – mieste, pastaruoju metu vyksta daug gatvių, šaligatvių, kitų viešųjų erdvių remonto darbų. Kartu pasigirsta priekaištų, kad gyventojai per mažai informuojami apie šiuos darbus.

Rezultatai

Loading ... Loading ...