Jubiliejų švenčiančiam pedagogui – mokinių ir kolegų dėmesys

Jubiliejų švenčiančiam pedagogui – mokinių ir kolegų dėmesysPraėjusį trečiadienį Plungės „Saulės“ gimnazijoje paminėtas pedagogo, buvusio gimnazijos direktoriaus Juozo Milašiaus jubiliejus. Su septyniasdešimtmečiu jubiliatą sveikino mokyklos bendruomenė, mokiniai, buvę estradinio ansamblio „Žemaitėliai“ nariai.Gimnazijos įkūrėjas, vokiečių kultūros ir tolerancijos centrų steigėjas, pedagogas, lietuvių, italų ir lotynų kalbų mokytojas, įvairių jaunimo muzikos grupių vadovas, išugdęs ne vieną talentą, garsų ne tik Lietuvoje, bet ir už jos ribų, muzikantas, dainų autorius ir užkietėjęs žvejys. Šias
J. Milašiaus veiklos sritis vardino susirinkę jo pasveikinti buvę ir esami mokiniai, kolegos.
Pats jubiliatas prisiminė gimnazijoje dirbantis jau ketvirtį amžiaus. „Čia sėdi kolektyvas, kuris mane pakentė 25-erius metus. Iškentė visus mano romantinius polėkius, padėjo atkurti gimnaziją. Atėjau čia dirbti kaip vilkas, galvojau – kaip čia dabar bus? O po to švelnėjau, švelnėjau. Gal ir per daug švelniu tapau“, – kaip visada gerai nusiteikęs juokavo J. Milašius.Plungės rajono savivaldybės švietimo skyriaus vedėjas Rolandas Raibužis J. Milašiui perdavė švietimo ir mokslo ministro Gintaro Steponavičiaus padėkos raštą už ilgametį darbą ir aktyvią visuomeninę veiklą.
Už kantrybę ir pasitikėjimą, suteiktas žinias mokytojui dėkojo dabartiniai jo mokiniai, jaunieji muzikantai, ir gausus būrys į renginį atvykusių legendinio estradinio ansamblio „Žemaitėliai“ narių, tarp jų – ir garsus daininkas Česlovas Gabalis, gitaristas Aurelijus Globys, grupės „Tabasco“ nariai, kiti. Susirinkusieji dalinosi prisiminimais apie mokyklos laikus, ansamblio repeticijas ir koncertus, vasaros stovyklas prie jūros, kitas atminty neblėstančias akimirkas.

Parašykite komentarą

Balsavimai

Plungės rajone, ypač – mieste, pastaruoju metu vyksta daug gatvių, šaligatvių, kitų viešųjų erdvių remonto darbų. Kartu pasigirsta priekaištų, kad gyventojai per mažai informuojami apie šiuos darbus.

Rezultatai

Loading ... Loading ...