Balsingasis darželinukas

Balsingasis darželinukasNuo mažų dienų dainuoti mėgstantis penkiametis Martynas Vilnius pakalbintas nedrąsiai atsakinėjo į klausimus, laukdamas, kada jo tėvelis įsikiš į pokalbį. Lopšelį-darželį „Pasaka“ lankantis berniukas jau turi kuo didžiuotis –
šiemet jis tapo „Dainų dainelės“ laureatu.Nors konkursas vyko gegužės mėnesį, buvome įsitikinę, kad Martynas nepamiršo iš Vilniaus parsivežtų įspūdžių ir jais pasidalins.
Nuostabą kėlė tai, kad berniukas labai nedrąsiai, savo tėčio Mindaugo Vilniaus tempiamas už liežuvio, atsakinėjo į klausimus. Juk sostinėje jam teko dainuoti prieš didelę auditoriją, tad ko bijoti apie tai papasakoti? „Scenoje jis – drąsus. Kuo daugiau žiūrovų, tuo jam smagiau“, – atviravo Martyno tėtis.
Kaip pasakojo berniuko tėtis, dalyvauti konkurse Martynui pasiūlė jo vadovė Jolanta Vaičienė. Nuo tada prasidėjo atrankų maratonas, kurį berniukas gana lengvai įveikė.
Iki šiol dainorėlis atsimena, kaip Prezidentė Dalia Grybauskaitė jam, kaip vienam mažiausių konkurso dalyvių, padovanojo pliušinį begemotą. Tiesa, to nebūtume sužinoję, jei ne tėtis… „Kas tau padovanojo meškiną?“ – paklausė savo sūnaus Mindaugas. „Begemotą“, – pataisė tėtį Martynas, – „Dalia Grybauskaitė“, – drąsiai išpyškino berniukas.
Įdomu buvo sužinoti, kokią muziką mėgsta mažasis dainininkas. Vietoj lauktų vaikų muzikos grupių pavadinimų išgirdome, kad jis mėgsta klausytis „69 danguje“ ir „Mokinukių“ atliekamų dainų. „Ir daugiau niekas nepatinka“, – pabrėžė Martynas.
Nuo rugsėjo „Dainų dainelės“ lauretas lankys Plungės Mykolo Oginskio meno mokyklą. Mindaugas Vilnius sakė, jog tai buvo paties sūnaus idėja. Akivaizdu, kad berniukas nori tobulėti, be to, teigė ir kitą kartą būtinai dalyvausiąs „Dainų dainelėje“.
Martyno klausėme, ar užaugęs svajoja būti dainininku. Šis nedrąsiai atsakė, kad taip. Tačiau tėtis stengėsi išpešti iš sūnaus daugiau: „Juk sakei, kad dar kažkuo nori būti… Ar nebenori gydyti žmonių?“ Tada Martynas prisipažino audžiantis mintį užaugęs būti daktaru. Taigi tikėtina, kad Plungė ateityje turės dainuojantį mediką.

Parašykite komentarą

Balsavimai

Plungės rajone, ypač – mieste, pastaruoju metu vyksta daug gatvių, šaligatvių, kitų viešųjų erdvių remonto darbų. Kartu pasigirsta priekaištų, kad gyventojai per mažai informuojami apie šiuos darbus.

Rezultatai

Loading ... Loading ...