Nelaukia manos iš dangaus

Jau ketverius metus gyvuoja ir aktyvias Plungės rajono moteris vienija klubas „Plungės Guoda“. Klubo pirmininkės yra renkamos rotacijos principu. Šių metų vadovės Rasos Jonušienės, dirbančios Plungės rajono savivaldybėje Strateginio planavimo ir investicijų skyriuje vyriausiąja specialiste, kadencija jau eina į pabaigą.Atrodytų, prieššventinis lakstymų po parduotuves maratonas turėjo įsukti ir klubo moteris, tačiau jos rado laiko susitikti net prieš-paskutinėmis metų dienomis. Anot Rasos, kaip visada, klubo moterys nenori tuščiai leisti laiko, todėl kiekvienąkart susitikimai būna teminiai.
„Kadangi dabar žiema, tai ir sugalvojome vakarėlį pavadinti „Snieguolė ir nykštukai“. Moterys pagal išgales atitinkamai apsirengė, šiek tiek pavaidinome, padainavome ir pašokome. Be abejo, viena kitai linkėjome. Ko linkėjome? Ko gero, paties svarbiausio – tikėti svajonėmis. Tikėti, tačiau ir pačioms nesėdėti sudėjus rankų, nelaukti manos iš dangaus, o dėti visas pastangas, kad bent dalis svajonių išsipildytų“, – sakė klubo pirmininkė.
Rasa džiaugėsi, jog klubas subūrė daug įdomių moterų, turinčių, kuo pasidalinti, mokančių išklausyti kitą žmogų, drąsių ir atvirų gyvenimo iššūkiams. „Kodėl klube nėra vyrų? Nežinau, taip parašyta mūsų įstatuose. Tačiau mes nuo jų neatsiribojame ir nesijaučiame kažkuo pranašesnės. Tiesiog mūsų klubas – moteriškas. Beje, į mūsų organizuojamus renginius kviečiame ir vyrus“, –
pasakojo Rasa.

Parašykite komentarą

Balsavimai

Šalį sudrebino kaip įtariama korumpuotų teisėjų ir advokatų suėmimo skandalas. Kaip jį vertinate?

Rezultatai

Loading ... Loading ...