Kaip atostogavome?

Atostogos – puikus, gal net puikiausias metas. Tie, kurie sunkiai dirba, tą gerai supranta. Kaip praleisti tą puikųjį laiką, priklauso nuo žmogaus fantazijos, noro, ir, žinoma, nuo piniginės storio. Gal todėl daugelis tenkinasi viena kita kelione prie Baltijos jūros, o daugiausia laiko praleidžia krapštydamiesi sode.
Kaip ir kur praleido atostogas, šį kartą klausėme daugiau ar mažiau žinomesnių plungiškių.Elena Klimienė, „Saulės“ gimnazijos muzikos mokytoja:
– Taip, atostogavau tris savaites. Buvau nuskridusi į Vašingtoną pas ten jau dešimt metų gyvenančią dukrą Aureliją. Ir, žinoma, vaikaičius – aštuonerių Jusufą ir ketverių Sofiją. Važiavau be vyro Albino, nes jam atostogos dar nepriklauso.
Buvau nuvykusi kartu su savo 82-ejų tėveliu. Visi kartu lankėme muziejus, apžiūrėjome Kapitolijų, klausėmės nuostabių, aukšto lygio koncertų, leidome laiką prie Atlanto vandenyno. Bendrauti nesunku, nes moku anglų kalbą, jos mokosi net mano tėvelis. Tokios kelionės neišpasakytai praplečia akiratį, ten kitokie žmonės, kitokia gyvenimo kokybė. Deja, mūsų šalyje kitos galimybės, mes vargstame.
Mindaugas Jurčius, mero pavaduotojas:
– Atostogas su šeima planuojame per Kalėdas. Jos man dar ir nepriklauso. Gyvename netoli Platelių ežero, tad ten praleistas laikas savaitgaliais –
trumpos, bet geros atostogos. Žmona Vilma dirba grožio salone kirpėja, todėl vasarą ir jai darbų netrūksta. Šiltuoju metų laiku daugiau ir ūkio darbų, prie kurių prikimba aštuoniolikmetis sūnus Martynas bei trylikametė dukra Silvija.
Genovaitė Žiobakienė, Plungės Mykolo Oginskio meno mokyklos direktorė:
– Turėjau daug planų: nuvažiuoti prie jūros, buvau pakviesta į kasmetinį tarptautinį festivalį „Druskininkų vasara su Čiurlioniu“, kur turėjau skaityti pranešimą bei dalyvauti kituose renginiuose.
Tačiau neveltui sakoma: jeigu nori prajuokinti Dievulį, pradėk planuoti. Man taip ir atsitiko šią vasarą. Tik prasidėjo atostogos, turėjau kojos traumą. Iš pradžių sunku buvo priimti mintį, jog visi planai griūva. Vėliau susitaikai ir visus reikalus imi rikiuoti iš naujo.
Jonas Varkalys, UAB „Plungės Jonis“ valdybos pirmininkas:
– Per ilgąjį savaitgalį visa mūsų šeimyna – žmona, vaikai ir anūkai – važiavome į Nidą. Bandžiau pasilepinti paskutiniais vasaros saulės spinduliais, pasimaudyti jūroje ir patinginiauti. Tiesiog patinginiauti ir išsimiegoti. Žiemą kasmet su bendrovės darbuotojais, kurie nori, vykstame į Austriją, Slovakiją ar Italiją paslidinėti.

Parašykite komentarą

Balsavimai

Plungės rajone, ypač – mieste, pastaruoju metu vyksta daug gatvių, šaligatvių, kitų viešųjų erdvių remonto darbų. Kartu pasigirsta priekaištų, kad gyventojai per mažai informuojami apie šiuos darbus.

Rezultatai

Loading ... Loading ...