Moterims – dėmesys ir gėlės

Kas jau kas, o moterys mėgsta dovanas, ir vyrai tą žino. Todėl įvairiausiomis progomis, o kartais ir be progos, savo damas apipila jomis, dažnai nė neskaičiuodami, ar labai piniginės paplonėjo. Tačiau įtikti moteriai – sudėtinga, o kuo daugiau progų dovanoti, tuo sunkiau ir išrinkti tai, kas brangiajai iš tiesų patiktų. Reikia ne juokais galvą pasukti, o juk kaskart norisi būti originaliam.
Galbūt palengvinsime vyrams šią užduotį pasiteiravę, ką savo žmonoms dovanoja visuomenei žinomi vyrai.Alvidas BAKANAUSKAS, Plungės žemaičių dailės muziejaus direktorius:
– Ką dovanoju savo moteriai? Aš turiu daug moterų (juokiasi): žmoną, uošvę, mamą, dukrą, dvi anūkes ir dvi seseris. O dovanas joms perku pagal nuotaiką ir atsižvelgdamas į progą. Kvepalų nė vienai nedovanoju – moteris pati turi turėti mėgstamą kvapą, ne vyras jį turėtų formuoti. Į kainą pirkdamas nežiūriu – kaip galima skaičiuoti pinigus, jei perki moteriai. O pati geriausia dovana joms – mano meilė.

Albinas KLIMAS, Plungės rajono savivaldybės meras:
– Dažniausiai žmonai dovanoju kaktusus – jau visą palangę jų turi. Todėl dabar prašo, kad šių nebedovanočiau. Ne todėl, kad nemėgtų, tiesiog nebeturi, kur padėti. O dovanoju įvairiomis progomis – gimtadienio, vardadienio, Moters dienos… Kvepalų tai jau niekad neperku, kad sunku įtikt moterims su kvapais, rizikinga šiek tiek. Dabar kita proga leisiu pačiai ką nors išsirinkti. Už kokias sumas perku? Man žmonai pinigų negaila, būna, kad ir du šimtus išleidžiu…

Jonas BAČINSKAS, Žemaitijos kolegijos direktorius:
– Įvairių dovanų žmona nuo manęs gauna. Kas šauna į galvą, tą ir nuperku. Va, neseniai pamačiau gražų žiedą, ir padovanojau. Dažniausiai perku gėlių. Dovanoju ir kai yra progų, ir be jų, o dažniausiai per gimtadienį, vardadienį, vestuvių sukaktį… Ar perku kvepalus? Na, čia jau reikia pataikyt… Kvepalus kiekviena moteris pati turi išsirinkti, per juos ji atsiskleidžia. Juk jei kvepalus žmonai padovanosiu, ji tarsi bus įpareigota jais kvėpintis. O jeigu netiks?..

Antanas ČERNECKIS, Rietavo savivaldybės meras:
– Ką žmonai dovanoju? Viską, ko reikia moteriai, bet dažniausiai perku pagal progą arba tiesiog į akį kritusį daiktą. Tai būna ir gėlės, ir suvenyrai, ir kvepalai. Visada pamąstau apie tai, kad dovana būtų maloni, tinkama. O progų palepinti moteris yra įvairiausių – gimtadienis, vardadienis, Moters diena. Iš tiesų tas dovanų pirkimas – sudėtingas dalykas, nes reikalingų daiktų yra mažai, o nuo prekių pasirinkimo tiesiog akys raibsta…

Parašykite komentarą

Balsavimai

Plungės rajone, ypač – mieste, pastaruoju metu vyksta daug gatvių, šaligatvių, kitų viešųjų erdvių remonto darbų. Kartu pasigirsta priekaištų, kad gyventojai per mažai informuojami apie šiuos darbus.

Rezultatai

Loading ... Loading ...