Ką byloja gimimo data

Pasaulyje egzistuoja skaičių magijos teorija. Manoma, jog pagal tai, kada žmogus gimęs, galima apie jį daug ką sužinoti. Esą gimimo datoje užfiksuoti žmogaus gebėjimai ir talentai, remiantis ja, galima pasakyti, ką žmogus atsinešė iš praeities ir ko gali pasiekti ateityje. Tereikia susumuoti gimimo metų, mėnesio ir dienos skaičius (iki vienženklio skaičiaus). Gautas skaičius parodo, kas jūs esate ir ką turite savyje.Jeigu susumavę savo gimimo datos skaičius gavote vienetą, jūs – lyderis. Tokie žmonės apdovanoti gebėjimu vadovauti, turi daug kūrybinių idėjų, kurios jiems ir padeda užkopti į šlovės viršūnę. Gimdami vienetą su savimi „atsinešę“ žmonės turi gebėjimą valdyti, jeigu jie imsis kurti naujus projektus, gali labai daug pasiekti.
Tie, kurių gimimo datos suma – dvejetas, yra santūrūs ir taktiški žmonės. Jie diplomatai iš prigimties. Tačiau tuo pačiu ir jausmingi, būtent tas jausmingumas kai kuriose gyvenimo situacijose gali pakišti koją, mat dėl jo iš stiprios asmenybės gali virsti pasyviais ir baikščiais. Šie žmonės gali būti puikūs muzikai, literatai ar tapytojai.
Trejetas reiškia, jog esate apdovanotas puikia vaizduote. Jūsų pašaukimas – bet kokia meninė veikla. Kadangi šie žmonės – labai emocionalūs, jų sėkmė labiausiai priklauso nuo
vidinio mąstymo ir vaizduotės.
Ketvertas apie žmogų byloja, jog jis yra labai praktiška asmenybė. Tokiems žmonėms svarbu aiškumas – visada nori žinoti, ką ir kodėl daro. Į riziką jie nėra linkę, nebent būtų tikri dėl rezultato. Tačiau jie išsiskiria ypatingu sąžiningumu, jų pašaukimas – su organizavimu susijusi veikla.
Jeigu gauta skaičių suma – penketas, esate labai nepriklausomas ir mėgaujatės savo laisve. Pasižymite giliu mąstymu ir išlavinta vaizduote, kitiems jūs – įdomus, tačiau kartais pernelyg irzlus žmogus. Mėgstate, kai viskas vyksta greitai, nekenčiate pasyvumo, todėl labiausiai jums tinkantis
darbas – susijęs su publika.
Šešeto skaičiaus žmonės yra tikri altruistai. Jie pasirengę tarnauti žmonijai, daryti gerus darbus. Žmonės pastebi šias jūsų savybes ir net kartais piktnaudžiauja jūsų gerumu. Tokių žmonių pašaukimas – dirbti medikais, virėjais, darbus, kurie palengvintų kitiems gyvenimą.
Jeigu gimdami „atsinešėte“ septynetą, esate apdovanotas analitiniu mąstymu. Puikiai sugebate lyginti faktus ir daryti išvadas, todėl katės maiše jums niekas neįsiūlys. Jūsų pašaukimas – su skaičiavimais, analize ar moksliniais tyrimais susijusios sritys.
Aštuonetas rodo, jog turite išskirtinių organizacinių gebėjimų, esate puikus vadovas. Darbams sugebate įkvėpti ir aplinkinius. Jums tinkamiausios sritys – nekilnojamojo turto ir prekybos.
Jeigu susumavę gimimo datos skaičius gavote devynetą, net neabejokite – esate romantikas iš prigimties, idealistas. Gyvenimą matote kitomis nei visi spalvomis. Tačiau esate linkęs ir bet kam suteikti dramatiškumo, kai kuriais atvejais tai jums trukdo bendrauti ir į pasaulį žvelgti paprasčiau. Jūsų pašaukimas – scena, nemažai galėtumėte pasiekti ir literatūros srityje.

Parašykite komentarą

Balsavimai

Plungės rajone, ypač – mieste, pastaruoju metu vyksta daug gatvių, šaligatvių, kitų viešųjų erdvių remonto darbų. Kartu pasigirsta priekaištų, kad gyventojai per mažai informuojami apie šiuos darbus.

Rezultatai

Loading ... Loading ...