Trumpi patarimai, kurie palengvina gyvenimą

Nežinote, kaip pašalinti blogą burnos kvapą? Rytais į karšto vandens stiklinę įdėkite šaukštelį medaus bei cinamono ir gautu tirpalu skalaukite burną bei gerklę.Jeigu turite problemų dėl klausos, sumaišykite lygiomis dalimis medų su cinamonu ir kiekvieną rytą bei vakarą tokį mišinį valgykite.
Net ir didelį viršsvorį turintis žmogus gali atsikratyti nereikalingų kilogramų, jeigu kiekvieną rytą, pusvalandį prieš pusryčius, ir vakare prieš miegą išgers medaus su cinamonu. Tą gėrimą reikia paruošti taip: puodelyje vandens išvirti šaukštelį medaus su cinamonu. Šis mišinys neleidžia kauptis riebalams net ir tada, kai žmogus valgo itin kaloringą maistą.
Nemėgstate cheminių valiklių? Pripjaustykite stiklainį citrinos gabalėlių ir užpilkite juos actu. Sandariai uždarykite ir palikite dviem savaitėms. Po to skystį nukoškite, atskieskite vandeniu lygiomis dalimis – ir turėsite nuostabų valiklį. Juo galėsite valyti viską: grindis, viryklę, klozetą, vonią, plyteles. Be to, toks valiklis veikia ir kaip oro gaiviklis.
Jeigu norite gyventi sveikiau, telefonu kalbėkite laikydami jį prie kairiosios ausies. Nekalbėkite telefonu, kai likusi tik viena akumuliatoriaus padala.
Sutrynę kelis mėtų lapelius, gautą masę uždėkite ant paakių ir palaikykite 20 min., o po to – įtrinkite. Jeigu turėsite kantrybės ir taip darysite dukart per savaitę, jūsų paakiai nebebus tamsūs. O jeigu banano vidinės žievės dalimi apie porą minučių patrinsite savo dantis – jie taps gerokai baltesni.
Niekada vaistų neužgerkite labai šaltu vandeniu, o juos išgėrę, iš karto nesigulkite. Po 17 val. venkite sunkaus maisto. Vandens daugiau gerkite rytais, vakarais – mažiau.
Jeigu miegate ant kairiojo šono ar pilvo, varginate savo širdį. Miegodami ant dešiniojo šono ir nugaros prailginsite savo gyvenimą. Sėdėdami nekryžiuokite kojų per kelius, nes sutrinka venų darbas ir galite pajusti skausmą nugaroje.
Sveiką gyvenimą propaguojantys žmonės sako: obuolys per dieną – ir jums nereikės gydytojo, citrina per dieną – ir nepatirsite problemų dėl kaulų, trys litrai vandens per dieną – ir jūsų nepuls jokios ligos. Patikrinti nesunku, tiesa?
Vieni įsitikinę, kad nuo bananų žmonės tunka, kiti sako, kad jie padeda organizmui kovoti su vėžinėmis ląstelėmis. Tam tinka tik gerai prinokę bananai, kurių žievė turi kuo daugiau rudų dėmelių. Raudoni vaisiai saugo nuo širdies ligų, gerina kraujo apytaką.

Parašykite komentarą

Balsavimai

Plungės rajone, ypač – mieste, pastaruoju metu vyksta daug gatvių, šaligatvių, kitų viešųjų erdvių remonto darbų. Kartu pasigirsta priekaištų, kad gyventojai per mažai informuojami apie šiuos darbus.

Rezultatai

Loading ... Loading ...