Ar iš tiesų kaime sunku rasti darbo?

1503-5172Skurdas, nedarbas, alkoholizmas – tokiais žodžiais dažnai apibūdinamas šiandieninis Lietuvos kaimas. Nors įstojus į Europos Sąjungą situacija kaime kai kuriose srityse ėmė gerėti (tvarkant ir tiesiant kelius pagerėjo susisiekimas kaimuose ir miesteliuose, atnaujinta nemažai kultūros namų, įrengta sporto aikštynų jaunimui), opi nedarbo problema daug kur tik pagilėjo. Gal dėl to, kad pirmiausia imta rūpintis ne darbo vietų kūrimu ar bent jau jų išsaugojimu, o kaimo žmonių užimtumu, laisvalaikiu. Tačiau šokdamas ir dainuodamas ar stebėdamas kitų pasirodymus sotesnis nebūsi. Kad turėtum, ką ant stalo padėti, reikia dirbti. Bet kur įsidarbinti, jei dažname kaime verslo įmonių nė su žiburiu nerasi, o nuvažiuoti iki miesto ne kiekvienas turi galimybių… Tačiau Juodeikių kaime, Plungės rajone, įsikūrusios bendruomenės „Šilupis“ pirmininkė Milana Norkuvienė įsitikinusi, kad ir kaime įmanoma suktis, tam reikia tik noro.
Darbdavių yra
Juodeikiuose, pasak bendruomenės pirmininkės, šiuo metu gyvena apie šimtas žmonių, ir ji negalėtų pasakyti, kad čia daug veltėdžių. Anot moters, palyginti nedideliame kaime ir darbo vietų netrūksta. Yra net stambesnių verslininkų. Antai Asta Venskuvienė užsiima paminklų gamyba. Jos įmonėje dirba gal kokie penki žmonės iš Juodeikių. Įsidarbinti galima ir pas Arvydą Žuką, kuris pervynioja elektros variklius. Anot M. Norkuvienės, šis žmogus – itin geranoriškas ir nuolaidus gyvenime paklydusiems, žalingų įpročių atsikratyti negalintiems kaimo gyventojams. Esą šie žino, jog bėdai prispyrus A. Žukas juos priims padirbėti. Ne įmonėje, o savo namuose – kam pasiūlo žolę nupjauti, kam tvorą užtverti, daržą ravėti, malkas skaldyti ar kitus darbus dirbti. Tačiau prieš tai tokius darbininkus pabara, stengiasi juos morališkai paveikti, pasakoja, kad žalingi įpročiai prie gero neprives, kad darbo negalima apleisti. Gal jų tokios kalbos išsyk ir nepakeičia, tačiau bent akimirkai priverčia susimąstyti.
Juodeikiškė Dalia Čiesnienė turi savo floristikos parduotuvę Klaipėdoje ir norinčias kaimo moteris pamoko, kaip padaryti gražių puokščių, įvairių kompozicijų. Ir tai daro nemokamai, iš geros širdies. Kita kaimo verslininkė – Magdalena Vaicikauskienė. Juodeikiuose gyvenanti moteris jau senokai turi atidariusi savo kepyklėlę Plungėje, kur prekiauja ypatingo skonio kepiniais. Šios dvi moterys ne tik pačios nesėdi be darbo, bet ir kitiems darbo vietų sukūrė, todėl galėtų būti pavyzdžiu imtis veiklos tiems, kurie daug skundžiasi, bet nė piršto nepajudina, kad būtų kitaip.
Kas gerai moka, tam ir darbuotojų netrūksta
O koks būtų kaimas be ūkininkų? „Šilupio“ bendruomenės pirmininkė pasakojo, kad ūkiai Juodeikiuose – dar vienas darbo šaltinis. Keletas žmonių dirba Stanislavos Bartkevičienės, Juliaus Martišiaus ūkiuose, pas M. Norkuvienės vyrą ūkininką Romą Norkų.
Paklausta, ar ūkininkams netrūksta darbininkų, juk dažnas skundžiasi, kad prie ūkio darbų dabar retą priviliosi, juodeikiškė teigė, kad tokios problemos nėra. Esą jeigu ūkininkas darbininkams gerai moka, norinčiųjų kaipmat atsiranda. Netgi įmanoma iš miesto prisikviesti, kai per didžiuosius darbus daugiau talkos reikia. Jei žmonės žino, kad už tai bus dosniai atlyginta, nesispyrioja. Jos pačios sūnūs – 25-erių Algirdas ir 24-erių Mantas – taip pat darbuojasi ūkyje. Algirdas yra jaunasis ūkininkas. Ir S. Bartkevičienės du sūnūs į ūkio darbus nespjauna, tad Juodeikiuose yra žemės darbus mėgstančio jaunimo.
Bendruomenės pirmininkė sakė kaime matanti dar vieną verslo perspektyvą – mano, jog šiuo metu pirtį nuomojantis Normantas Žeimys kada nors pradės užsiimti kaimo turizmu. Galbūt tada ir jam keletas darbuotojų praverstų.
Nedarbą lemia ir blogas pavyzdys
„Mano manymu, kas nori, tas darbo ir mūsų kaime randa. O kas neranda čia, važinėja į Plungę. Ten dirba keletas juodeikiškių – vieni įsidarbinę medienos apdirbimo įmonėje, yra dirbančių apsaugos darbuotojais, – pasakojo M. Norkuvienė. – Gal ir keista, bet pas mus bedarbių mažai. Tikriausiai dėl to nėra ir vagišių. Pasitaiko, kad kas dingsta, bet tuomet būnam įsitikinę, kad tai padarė ne juodeikiškis. Mūsiškis taip negalėtų pasielgti. Gyvenam draugiškai.“
Tačiau moteris sutinka su tuo, kad kituose kaimuose, ir ne tik juose, nedarbo problema – opi. Ir ji turinti savo nuomonę, kodėl taip yra. „Daug ką lemia šeima. Jeigu mažametis vaikas mato, kaip jo bedarbė, pašalpą gaunanti mama sėdi koją ant kojos užsikėlusi ir vargo nemato, didelė tikimybė, kad ateityje jis ir pats taip elgsis, nenorės duoną savo prakaitu pelnyti, ieškos kitų būdų, kaip gauti pinigų“, – įsitikinusi moteris.
Nedarbo problema kaime ryški daug kur. Turbūt ne veltui dabar bus remiami tie bendruomenių projektai, kurie padės sukurti darbo vietų. M. Norkuvienės paklausėme, ar „Šilupio“ bendruomenė neketina tokių rengti?
„Kad mes neturime žmonių, kurie galėtų ir mokėtų tą daryti. Be to, daugelis mūsų kaime esam apsikrovę darbais, o tokie projektai labai įpareigoja“, – atviravo moteris.
Tačiau „Šilupis“ turi kuo pasigirti. Buvusių fermų vietoje norima įrengti parką. Prašyta Savivaldybės, kad ji suteiktų žemę bendruomenei naudotis. Jei prašymas bus išgirstas, kliūčių parkui atsirasti nebeturėtų kilti.

26 komentarai(-ų)

 • Mr Eleazar:

  Ar jūs ieškote verslo paskola? asmeninės paskolos, namų paskolą, automobilių paskolos, studentų paskolų skolos konsolidavimo paskolą, neužtikrintas paskolas, rizikos kapitalo ir tt .. Arba jūs buvo atsisakyta paskolą iš banko ar finansų įstaigos dėl kokių nors priežasčių. Mes esame privačių skolintojų, skolinimas įmonėms ir privatiems asmenims mažos ir prieinamą palūkanų norma 2% palūkanų norma. Jei susidomėjote? Susisiekite su mumis šiandien ne (eleazardiaz536@gmail.com) ir gauti savo paskolą šiandien
  Linkėjimai,
  Eleazaras Diaz investicijos komanda

 • REMY FINK:

  Sveiki

  Ar jums reikia skubios paskolos per 12 valandų be jokio delsimo elektroniniu paštu REMY.CREDIT111@gmail.com

  Ar jums reikia kokių nors kreditų ar kokių nors lėšų? Negrąžino banko? Ar turite mokamą sąskaitą ar skolą? Turime gerą grąžinimo grafiką, kurio palūkanų norma yra 2 proc. Norėdami gauti daugiau informacijos, susisiekite su mumis tiesiogiai adresu [REMY.CREDIT111@gmail.com]

  Pilnas vardas:…
  Šalis: ….
  Reikalinga suma: …
  Trukmė: ….
  Telefonas: ….

  e-mail mums dabar [REMY.CREDIT111@gmail.com]

 • Jean Carlos:

  Ar jums reikia paskolos, kad pradėtumėte verslą arba sumokėtumėte savo sąskaitas ir verslo finansinę informaciją apie nekilnojamąjį turtą ir bet kokio pobūdžio verslo finansavimą ( Creditplusfinance11@gmail.com arba Whatsapp +16234044993 ). Mes taip pat siūlome paskolas asmenims, įmonėms ir įstaigoms 3% palūkanų norma. Mes suteikiame paskolą rimtiems asmenims, norintiems gauti paskolą, jei susidomėjote, susisiekite su šiuo el. Pašto adresu: Creditplusfinance11@gmail.com arba WhatsApp +16234044993

 • Rose Anderson:

  Ar ieškote trumpalaikio piniginio paskolos? „Mūsų įmonė dirba pagal aiškius, lanksčius, skaidrius ir lengvai suprantamus terminus. Mes siūlome labai mažas palūkanų normas, susijusias su ekonominės veiklos sulėtėjimu (nuosmukiu) daugumoje pasaulio šalių. Galite turėti blogą kreditą, dabar mūsų įmonė siūlo įperkamą palūkanų normos paskolą, taigi ko jums reikia lėšų, kad padidintumėte savo verslą? Ar jums reikia pinigų kai kuriais asmeniniais tikslais? Kodėl nesikreipkite į mus dabar, kai siūlome asmenims ir teisinėms paskoloms, kurių palūkanų norma yra 3%, ne ilgiau kaip 25 metus. Suinteresuotas pareiškėjas gali susisiekti su mumis elektroniniu paštu dabar: paulsonloaninvestment@gmail.com arba Whats App number +18077007921

 • Abdul selim gul:

  TITLE: SBLC/BG LEASE & PURCHASE – NO TRANSMISSION FEE

  We are project funder as well as financial lender. We have BG/SBLC specifically for BUY/LEASE at a leasing price of 4%+1% of face value Issuance by HSBC London and many other 25 top AA rated Bank in Europe, Middle East or USA. We also secure funding. Also We are into the provision of short term and long term business/personal loans for both small and large scale business funds.

  FOR LEASING OF BG/SBLC

  MINIMUM FACE VALUE OF BG/SBLC = EUR/USD 1M

  LEASING FEE = 4%+1%

  FOR PURCHASE OF FRESH CUT BG/SBLC

  PRICE = 32%+1%

  MINIMUM FACE VALUE OF BG/SBLC = EUR/USD 1M

  Intermediaries/Consultants/Brokers are welcome to bring their clients and are 100% protected. In complete confidence, we will work together for the benefits of all parties involved.

  Name: Abdul selim gul

  Contact Email: easyfinanceltd980@gmail.com

 • Oceanicfinance:

  Tai „Oceanic-finance“, mes siūlome paskolas asmenims ir įmonėms visame pasaulyje, mes esame registruotoji ir licencijuota paskolų bendrovė. Ar jums reikia paskolos sumokėti sąskaitas? Ar jums reikia paskolos, kad pradėtumėte verslą? Ar jums reikia paskolos, norint nusipirkti butą? Mes siūlome visas paskolas, jei jus domina bet kokios rūšies paskola. El. paštas: Oceanicfinance113@gmail.com / Oceanicfinance113@hotmail.com arba kas-app: +1(267)725-7570

 • Angga:

  Sveiki visi,

  Aš esu privatus skolintojas, aš siūlau paskolą 2 proc. Tai yra teisėta bendrovė, turinti garbę ir skirtumą. Mes esame pasiruošę padėti jums išspręsti bet kokią finansinę problemą, kurią esame, mes siūlome visas paskolos rūšis, taigi, jei jus domina paskolos pasiūlymas Prašome susisiekti su mumis elektroniniu paštu: (anggadiman1@gmail.com)

  Taip pat pateikite išsamią informaciją, kad galėtume nedelsdami pradėti paskolą.

  Vardas:
  Reikalinga suma:
  Trukmė: a
  Šalis:
  Paskolos tikslas:
  Mėnesinės pajamos:
  Telefono numeris:

  Susisiekite su mumis, pateikdami anksčiau pateiktą informaciją el. Paštu: anggadiman1@gmail.com

  Pagarbiai jums visiems.

 • BADIGANTLA SRINIVASA:

  We specialized in Bank Guarantee {BG}, Standby Letter of Credit {SBLC}, Medium Term Notes {MTN}, Confirmable Bank Draft {CBD} as well as other financial instruments issued from AAA Rated bank such as HSBC Bank Hong Kong, HSBC Bank London, Deutsche Bank AG Frankfurt, Barclays Bank , Standard Chartered Bank and others on lease at the lowest available rates depending on the face value of the instrument needed.

  We will be glad to share our working procedures with you upon request to help us proceed towards closing deals effectively.

  Email: raofinance90@gmail.com
  Skype: raofinance90@gmail.com

  Regards Rao

 • Nora Smith:

  Ar tau reikia patenkinti patogią paskolą? Vietos ir tarptautiniams skolininkams siūlome prieinamą paskolą 2% palūkanų normos. Esame sertifikuoti, patikimi, patikimi, veiksmingi, greiti ir dinamiški ir bendradarbiauti. mes suteikiame ilgalaikę paskolą nuo dviejų iki penkiasdešimties metų. susisiekite su mumis adresu: norasmithloancompany@gmail.com

 • Walsh Robert:

  We are authorized Financial consulting firm that work directly with
  A rated banks eg Lloyds Bank,Barclays Bank,hsbc bank etc

  We provide BG, SBLC, LC, LOAN and lots more for client all over the world.

  Equally,we are ready to work with Brokers and financial
  consultants/consulting firms in their respective countries.

  We are equally ready to pay commission to those Brokers and financial
  consultants/consulting firms.

  Awaiting a favourable response from you.

  Best regards
  WALSH SMITH, ROBERT
  email : info.iqfinanceplc@gmail.com
  skype: cpt_young1

 • Jean Carlos:

  Ar jums reikia paskolos, kad pradėtumėte verslą arba sumokėtumėte savo sąskaitas ir verslo finansinę informaciją apie nekilnojamąjį turtą ir bet kokio pobūdžio verslo finansavimą ( Creditplusfinance11@gmail.com ). Mes taip pat siūlome paskolas asmenims, įmonėms ir įstaigoms 3% palūkanų norma. Mes suteikiame paskolą rimtiems asmenims, norintiems gauti paskolą, jei susidomėjote, susisiekite su šiuo el. Pašto adresu: Creditplusfinance11@gmail.com

 • Morris Ray:

  Aš esu ponas Morrisas Rayas, Teisėtas ir gerbiamas pinigų skolintojas. Mes skolinome lėšas asmenims, kuriems reikalinga finansinė pagalba, mes suteikiame paskolą žmonėms, turintiems blogą kreditą ar turinčius pinigų, kad galėtų sumokėti sąskaitas, investuoti į verslą.
  Ar ieškojote paskolos? jūs neturite nerimauti, nes esate tinkamoje vietoje, siūlau paskolą už mažą palūkanų normą 2%, todėl, jei jums reikia paskolos, aš noriu, kad jūs tiesiog susisiekite su manimi šiuo el. pašto adresu: morrisray1106@gmail.com

 • Debbie Holmes:

  Estoy contento hoy de que obtuve un préstamo de esta compañía legítima después de muchos años de pérdidas financieras y también me timaron en el proceso hasta que conocí a este gran hombre que me ayudó con un préstamo de $ 533,000 y aconsejaré a todos los solicitantes de préstamos para contactar esta empresa por correo electrónico: williamsloans6@yandex.com, whatsapp en +1 (214) 305-8945.

 • Jonna:

  Ar jums reikia skubios paskolos? Aš galiu aptarnauti savo finansinius poreikius, turėdamas mažesnę grąžinimo problemą, todėl mes jus finansuojame tik už (2%). Neatsižvelgiant į jūsų aplinkybes, savarankiškai dirbantiems asmenims, pensininkams, turės blogą kredito reitingą, galėtume padėti. Susisiekite su mumis šiandien: jonnafinance@outlook.com

 • Walsh Robert:

  IQ FINANCE PLC provides a full financial planning service to both the commercial and domestic markets. At IQ FINANCE PLC we believe that financial planning is about two things: creating wealth and protecting wealth. These two objectives are at the heart of everything we do. And, as a member of IQ FINANCE Services, we give you a small-company service but with a large-company set up – the best of both worlds.

  You are at liberty to engage our leased facilities into trade programs as well as in signature project(s) such as Aviation, Agriculture, Petroleum, Telecommunication, construction of Dams, Bridges and any other turnkey project(s) etc. Our terms and Conditions are reasonable.

  Leasing Price : 4%+1%
  Buying Price: 32%+2%

  Contact us for more details on our terms and procedure of transaction.

  WALSH SMITH, ROBERT
  email : info.iqfinanceplc@gmail.com
  skype: cpt_young1

 • Kellie Wilson:

  Ar šiuo metu ieškote paskolos? Ar esate nuolat atmetamas iš kitos finansų įstaigos / banko. Čia mes galime padėti jums gauti bet kokią paskolą, kuri yra pageidaujama, o nedidelė 3% palūkanų norma. Mūsų paslaugos vertinamos patenkinamai, greitai, lengvai ir paprastai, taigi el. Paštas: Oceanicfinance113@gmail.com

 • PAYROL LOAN FIRM:

  Gera diena!
  Ar jums reikalinga ilgalaikė ar trumpalaikė paskola santykinai maža
  3 proc. palūkanos?
  Siūlome Verslo paskolą
  Asmeninė paskola
  Namų paskola
  Auto paskola
  Studijų paskola
  Skolos konsolidavimo paskola ir daug daugiau.
  Siūlome paskolą nuo 5000 iki 750 000 USD
  Mes garantuojame savo klientams visišką finansinių paslaugų teikimą
  pasaulis be jokių problemų. Paskolos gali būti tvarkomos ir perduotos
  skolintojas nedelsdamas. Susisiekite su mumis šiandien už saugią paskolą
  sandoris. Valandos: atveria pirmadienį – šeštadienį Kasdien per 24 valandas
  Telefonas: + 1360369-6971
  El. Paštas: payroignacio@gmail.com

 • Jean Carlos:

  Ar jums reikia paskolos, kad pradėtumėte verslą arba sumokėtumėte savo sąskaitas ir verslo finansinę informaciją apie nekilnojamąjį turtą ir bet kokio pobūdžio verslo finansavimą ( Creditplusfinance11@gmail.com arba Whatsapp +16234044993 ). Mes taip pat siūlome paskolas asmenims, įmonėms ir įstaigoms 3% palūkanų norma. Mes suteikiame paskolą rimtiems asmenims, norintiems gauti paskolą, jei susidomėjote, susisiekite su šiuo el. Pašto adresu::::: Creditplusfinance11@gmail.com arba WhatsApp +16234044993

 • JIM BUFFER:

  Ar esate verslo vyras ar moteris? Ar esate bet kokio finansinio netvarka Ar jums reikia paskolos, kad pradėtumėte malonų smulkaus ir vidutinio verslo? Ar turite mažą kredito balą ir jums sunku gauti kapitalo paskolą iš vietos bankų ir kitų finansų institutų ?. Suinteresuoti pareiškėjai turėtų susisiekti su mumis elektroniniu paštu: trustfunds804@outlook.com

 • SERGEY YAKUBOVA:

  ĮSIPAREIGOJANČIO PASIŪLYMO PAAIŠKINIMAS BE ATRANKOS MOKESČIAI

  Sveiki,

  Kokie yra jūsų finansiniai poreikiai?
  Mes suteikiame paskolas mažiausiai nuo 2 000 JAV dolerių iki maksimalios 100 000 000 JAV dolerių su patogia trukme, kuri yra nuo 1 iki 30 metų ir labai mažesnė 3% palūkanų norma. Susisiekite su mumis el. Paštu: constantloanfirm1@gmail.com

  Ar jums reikia verslo paskolos?
  Ar jums reikia asmeninės paskolos?
  Ar norite pirkti automobilį?
  Ar norite refinansuoti?
  Ar jums reikia hipotekos paskolos?

  Ar jums reikia didžiulio kapitalo, kad pradėtumėte savo verslo pasiūlymą ar plėtrą? Ar jūs praradėte viltį ir manote, kad nėra jokios išeities, o jūsų finansinė našta išlieka?
  Prašome nedvejodami kreipkitės į mus dėl galimo verslo bendradarbiavimo

  Susisiekite su mumis el. Paštu: constantloanfirm1@gmail.com
                                      constantloanfirm@yahoo.com

 • JIM BUFFER:

  Mes sukūrėme, kad padėtume žmonėms reikalingos pagalbos, siūlome paskolas 3% palūkanų normoje, pvz., Finansinę pagalbą. Taigi, jei susiduriate su finansiniais sunkumais ar turite finansinių netvarka, ir jums reikia lėšų, kad pradėtumėte verslą, arba Jums reikia paskolos, kad išskaitytumėte savo skolą arba atsiskaitytų, pradėtumėte gražų verslą, ar jums sunku gauti kapitalo paskolą iš vietinių bankų, susisiekite su mumis el. paštu: trustfunds804@outlook.com

 • Jean Carlos:

  Ar jums reikia paskolos, kad pradėtumėte verslą arba sumokėtumėte savo sąskaitas ir verslo finansinę informaciją apie nekilnojamąjį turtą ir bet kokio pobūdžio verslo finansavimą ( Creditplusfinance11@gmail.com ). Mes taip pat siūlome paskolas asmenims, įmonėms ir įstaigoms 3% palūkanų norma. Mes suteikiame paskolą rimtiems asmenims, norintiems gauti paskolą, jei susidomėjote, susisiekite su šiuo el. Pašto adresu;:: Creditplusfinance11@gmail.com

 • welighnton:

  Vietoj to, kad scammed bandant gauti paskolą, gauti nulaužė bankomatų kortelė, kuri paleidžiama jums $12 500 dolerių kasdien

  Gaukite hacked ATM kortelę, kuri gali jums iki $ $100 000 dolerių mažiau nei vieną savaitę atitinkamai. Šios kortelės yra užprogramuotas su surasti lustas programinės įrangos, nei daro kortelę saugiai ir surasti naudoti, jis veikia visame pasaulyje bet kurioje pasaulio šalyje. Galimos kortelės kategorijos yra trijų skirtingų programinės įrangos $12 500 dolerių per dieną $23 300 dolerių per dieną
  ir $38 100 dolerių per dieną
  Jums nereikia pabrėžti, kaip gauti paskolą, žudyti pasitikėjimo klausimais ir gauti vieną iš šių kortelių, jis gauna jums atvėsti pinigų geriau nei bet kurios kitos priemonės. Jokių didelių sąskaitų prieš jį gauti. Kontaktai daugiau informacijos ir informacijos Ačiū!!!
  Susisiekti per dffvsr
  El. paštas: welighntonhacker@gmail.com
  Tekstas: + 1 (813) 295-2667 WhatsApp: + 1 (347) 868-5587

 • welighnton:

  Vietoj to, kad scammed bandant gauti paskolą, gauti nulaužė bankomatų kortelė, kuri paleidžiama jums $12 500 dolerių kasdien

  Gaukite hacked ATM kortelę, kuri gali jums iki $ $100 000 dolerių mažiau nei vieną savaitę atitinkamai. Šios kortelės yra užprogramuotas su surasti lustas programinės įrangos, nei daro kortelę saugiai ir surasti naudoti, jis veikia visame pasaulyje bet kurioje pasaulio šalyje. Galimos kortelės kategorijos yra trijų skirtingų programinės įrangos $12 500 dolerių per dieną $23 300 dolerių per dieną
  ir $38 100 dolerių per dieną
  Jums nereikia pabrėžti, kaip gauti paskolą, žudyti pasitikėjimo klausimais ir gauti vieną iš šių kortelių, jis gauna jums atvėsti pinigų geriau nei bet kurios kitos priemonės. Jokių didelių sąskaitų prieš jį gauti. Kontaktai daugiau informacijos ir informacijos Ačiū!!!dfg
  Susisiekti per
  El. paštas: welighntonhacker@gmail.com
  Tekstas: + 1 (813) 295-2667 WhatsApp: + 1 (347) 868-5587

 • MARY ANNE:

  Sveiki, Jums reikia skubios paskolos, kad galėtume gauti greitą paskolą (REMY.CREDIT111@GMAIL.COM)

  Ar jums reikia skubios paskolos Auto Loan House paskolos verslo paskolos ir tt mes teikiame visų rūšių paskolas su maža norma 1% ir gausite paskolą per ateinančius 12 valandų elektroniniu paštu mums dabar bet kokio tipo paskolos

  {REMY.CREDIT111@GMAIL.COM}

  Pilnas vardas:
  Šalis / valstybė:
  Paskolos suma:
  Paskolos trukmė:
  Profesija:
  Telefono numeris:
  Amžius:

  Grįžkite atgal į mus dabar, jei reikia skubios paskolos šiandien atsiųskite mums laišką REMY.CREDIT111@GMAIL.COM

  Įmonės pavadinimas: REMY FINK

  Rašykite mums dabar [remy.credit111@gmail.com]

 • Maria:

  Sveiki visi!
  Aš esu Maria Waves, šiuo metu gyvenanti lietuvių kalba, šiuo metu aš esu našlė su keturiais vaikais, o birželio mėnesį buvau įstrigusi finansine padėtimi, todėl turėjau refinansuoti ir sumokėti savo sąskaitas. Aš bandžiau ieškoti paskolų iš įvairių paskolų firmų, tiek privačių, tiek korporacijų, bet niekada nesėkmingai, ir dauguma bankų sumažino mano kreditą. Bet, kaip tai turėtų Dievas, buvau supažindintas su „Dievo MAN“, kuris paskolino privačią paskolą, suteikė 80 000 eurų paskolą ir šiandien esu verslo savininkas, o mano vaikai šiuo metu gerai sekasi, jei turite kreiptis į bet kurią įmonę, norėdamas gauti paskolą be užstato, netikrinti kredito, nė vieno pasirašiusiojo su tik 3% palūkanų norma ir geresniais grąžinimo planais ir grafiku, kreipkitės į p. Dante Paola elektroniniu paštu: dantecooperativehelp@hotmail.com Jis neturi „Aš žinau, kad tai darau, bet dabar esu labai laimingas, ir aš nusprendžiau leisti žmonėms daugiau sužinoti apie jį, taip pat norėčiau, kad Dievas jį dar labiau palaimintų. Galite susisiekti su juo el. Paštu: dantecooperativehelp@hotmail.com

Parašykite komentarą

Balsavimai

Plungės rajono savivaldybės administracijos specialistai pradėjo tikrinti, ar prie visų namų per valstybines šventes plėvesuoja trispalvės. Kaip tai vertinate?

Rezultatai

Loading ... Loading ...