Kasmetinė baidarių regata

Kasmetinė baidarių regataGegužės 30-ąją Minijos aukštupyje vyko jau 5-oji kasmetinė baidarių regata, kurią organizavo UAB „Baidarių centras“ kartu su poilsio ir pramogų kompleksu „Žemsodis“. Šiais metais organizatoriai surengė aukščiausius standartus atitinkančias varžybas, turinčias vieną iš didžiausių prizinių fondų.
Būtent dėl savo unikalumo šiuometinė Gondingos regata subūrė net 94 irkluotojus. Tądien ne tik sportininkai, mėgėjai, bet ir šeimos panoro įveikti smagų, kupiną iššūkių, profesionalų parengtą orientacinį ruožą.
Pirmajame etape dalyviai turėjo įveikti 17 km maršrutą, kurio metu pakeliui reikėjo surasti paslėptus ir žemėlapyje pažymėtus punktus.
Antrajame etape 8 km ilgio atkarpą reikėjo nuirkluoti per nustatytą laiką. Čia buvo svarbus tikslumas, o ne greitis. Mat baudos minutes dalyviai gaudavo ne tik už pavėlavimą, bet ir už per greitą atplaukimą.
Paskutiniame ruože, 6 ha Žemsodžio teritorijoje, dalyviai turėjo kuo greičiau rasti 10 paslėptų punktų, o pakeliui dar įveikti užduotis.
Visus tris etapus vainikavo baidarių slalomo rungtis, po kurios dalyviai kirto finišo liniją. Pirmieji greičiausiai atplaukė ir pagrindinį prizą – dvivietę baidarę „Vista“ – laimėjo „Lapių“ komanda, kuriai atstovavo Dominykas ir Kristijonas Bernotai.
Antrosios vietos laimėtojai „DEK“ komanda (Darius Brukštus ir Egidijus Aleksandravičius) gavo sportininkams skirtus anglies pluošto irklus. Garbinga trečioji vieta ir kelioniniai vandens nepraleidžiantys maišai atiteko „Miškų bembiams“ – Lukui Vaitkui ir Valdui Trakumui. Ketvirtos, penktos ir šeštos vietos laimėtojai neliko be prizų – jiems buvo įteikti neperšlampami telefonų dėklai. Visos komandos, iškovojusios prizines vietas, buvo apdovanotos ir „Žemsodos“ diplomais.
Šioje regatoje netrūko ne tik prizų, bet ir saulės, lietaus, griaustinio, šypsenų ir gerų įspūdžių.

Parašykite komentarą

Balsavimai

Plungės rajone, ypač – mieste, pastaruoju metu vyksta daug gatvių, šaligatvių, kitų viešųjų erdvių remonto darbų. Kartu pasigirsta priekaištų, kad gyventojai per mažai informuojami apie šiuos darbus.

Rezultatai

Loading ... Loading ...