„Ačiū, kad esate draugiška bendruomenė“

1508-9455Po vasaros darbų, kaip ir kasmet kiekvienų metų paskutinįjį šeštadienį, daugėdiškiai surengė tradicines pabaigtuves. Daugėdų seniūnė Asta Globienė priminė, kad į šią gražią šventę – visiems draugėn susirinkti, prisiminti per vasarą nuveiktus darbus, pasikalbėti apie nuimtą ar dar laukiamą derlių, pasidalinti rūpesčiais –  jų kaimo bendruomenės nariai susirenka jau 15-ąjį kartą. Šiuometiniame renginyje netrūko sportinių varžybų, dainų, šokių ir pakilios nuotaikos.
Į šventę atvykęs Rietavo savivaldybės meras Antanas Černeckis pasidžiaugė gyventojų bendruomeniškumu ir išpuoselėta kaimo aplinka: „Visada smagu čia atvykti, matyti jūsų visų švytinčius veidus. Kada bevažiuosi, čia viskas tiesiog blizga. Važiuoji žiemą – keliai sutvarkyti, važiuoji pavasarį – visur žydi gėlės, o svarbiausia, nesimato tų vadinamųjų dryžių tarp nuosavos ir kelininkų žemės. Ačiū jums už tvarkingumą, gražius darbus, rūpestį ne tik artimaisiais, bet ir kaimynais, neįgaliais žmonėmis. Ačiū, kad esate draugiška bendruomenė.“
Dėkinga kaimo žmonėms už tvarkomą ne tik nuosavą žemę, bet ir visą aplinką buvo ir seniūnė A. Globienė. Prieš įteikdama padėkos raštus gražiausiai besitvarkantiems sodybų šeimininkams, moteris sakė, kad jų buvo tiek daug, kad net sunku visus išvardyti. Atrinkti tarp geriausių buvo Daivos Stropienės, Elenos Gaudiešienės, Aušros Preibienės, Vilmos ir Mindaugo Riškų, Ramutės ir Vytauto Vyšniauskų, Vandos ir Pranciškaus Smagurių sodybos. Seniūnė pasidžiaugė ir gražiai puoselėjamu Minijos gatvės 7-uoju ir 10-uoju numeriais pažymėtų daugiabučių kiemais bei naujai sutvarkytu žemės ūkio bendrovės „Minija“ skvereliu.
Padėkos raštus bei ne tik šviesą, bet ir santarvę, gerovę skleidžiančius žibintus seniūnė kartu su meru ir bendruomenės pirmininke Edita Jasienė įteikė komisijos geriausiai įvertintiesiems. Už gražiausiai tvarkomas sodybas apdovanoti Birutė ir Kazys Žlibinai bei Edita ir Evaldas Rėkašiai iš Kungių kaimo. Už nuolatos puoselėjamą savo aplinką apdovanojimų verti buvo Rasa ir Aidas Mončiai, Gražina ir Gintaras Jotkai, už sėkmingą ūkio plėtrą – Jolanta ir Vidmantas Budginai. Kasmet pasveikinami ir veiklūs bendruomenės nariai. Šiemet aktyviausia buvo pripažinta Salomėja Kukauskienė.
Visą šventinę dieną vaikų laukė sporto varžybos, netradicinės rungtys, nemokamas batutas. Šventės dalyvius linksmino televizijos projekto „X Faktorius“ dalyvių „Žemaitukų“ bei Stasio Šarkausko pasirodymai. Sutemus vakaronę vainikavo dangų nutvieskę šventiniai fejerverkai.

Parašykite komentarą

Balsavimai

Plungės rajone, ypač – mieste, pastaruoju metu vyksta daug gatvių, šaligatvių, kitų viešųjų erdvių remonto darbų. Kartu pasigirsta priekaištų, kad gyventojai per mažai informuojami apie šiuos darbus.

Rezultatai

Loading ... Loading ...