Bendruomenė rūpinasi saugiu eismu

DSC_32Neseniai Žlibinų bendruomenė surengė įspūdingą saugaus eismo renginį „Aš matomas, o tu?“
Gyventojai buvo kviečiami ateiti į renginį su liemenėmis ir atšvaitais, nes per penkis saugaus eismo propagavimo metus bendruomenės nariams išdalinta labai daug saugaus eismo priemonių. Norėjome įsitikinti, ar saugoja, ar naudoja gautas dovanas pagal paskirtį.
Nedidelis būrelis bendruomenės narių tą vakarą, apsivilkę ryškiomis liemenėmis, vaikščiojo Žlibinų gyvenvietės centrine gatve, atkreipdami ne tik gyventojų, bet ir pravažiuojančiųjų dėmesį.
Kad renginys įgautų prasmę, dalyviai stabdė pravažiuojančias mašinas ir dalino atvirukus-liniuotes. Su gera nuotaika visiems linkėjo saugios kelionės, nepamiršti segėti atšvaitus, o važiuojant dviračiu būtinai užsivilkti liemenę su šviesą atspindinčiomis juostomis. Įdomu buvo stebėti vairuotojų reakciją į gana nemažą, ryškiai matomą žmonių grupę. Pastebėjome, kad keletas mašinų vairuotojų, vos tik pamatę su liemenėmis besisukiojančius dalyvius, staigiai lėtino greitį ir, sprukę į artimiausią keliuką, visu greičiu leidosi atgal. Mums, aišku, tai sukėlė juoką, bet visi garsiai samprotavome ir apie vairuotojų neaiškią būseną…
Po puikaus pasivaikščiojimo visus renginio dalyvius į savo sodybą, prie lauko židinio, pakvietė bendruomenės narys Alvydas Jakštas.
Renginio dalyvė Aldona Lučinskienė surengė viktoriną saugaus eismo tema ne tik apie šių dienų eismo taisyklių reikalavimus, bet ir parengė klausimų iš automobilių istorijos. Spragsint židinio ugnelei, vakaro viktorinoje visi aktyviai atsakinėjo į pateiktus klausimus, o greičiausiai atsakiusieji dovanų gavo atšvaitų-žaisliukų.
Būkime atidūs, trumpėjant dienoms, ramiau jausimės, kai mūsų artimieji turės atšvaitus ir saugiai grįš į namus.

Parašykite komentarą

Balsavimai

Šalį sudrebino kaip įtariama korumpuotų teisėjų ir advokatų suėmimo skandalas. Kaip jį vertinate?

Rezultatai

Loading ... Loading ...