Kantaučiuose – pagarbos duoklė senjorams

1510-10477Spalio 3-iąją Žlibinų seniūnijos Kantaučių šeimų bendruomenė „Kalnas“ ketvirtą kartą surengė šventę senjorams. Neįprastai šiltą popietę į Kantaučių kultūros centro salę sugužėjo apie pusšimtis visos seniūnijos garbaus amžiaus gyventojų. Tądien sveikinimo žodžiai, skambančios dainos ir dėmesys buvo skirti sulaukusiems gražios gyvenimo brandos.  Bendruomenės pirmininkė Vaida Jacenko viliasi, kad ši šventė taps gražia tradicija, tęsiama kiekvienais metais.

Šventės idėją prieš septynerius metus sugalvojo tuometinė bendruomenės pirmininkė ir renginių organizatorė Daiva Vaičiulienė. Tada moteris dvejus metus iš eilės sukvietė senjorus pasibūti visiems drauge. Užpraėjusiais metais senjorams šventę dovanojo Kantaučių kultūros centro meno vadovė Monika Petreikytė, o šiuometinę – renginių organizatorė Genovaitė Pučkoriutė. Pastaroji džiaugėsi, kad garbaus amžiaus žmonių susirinko šiek tiek daugiau nei užpernai. Prie vaišėmis nukrauto stalo sėdo beveik pusšimtis bendruomenės narių.
Visus juos sveikino, sveikatos ir dar ne vieną vasarą sutikti linkėjo Žlibinų seniūnė Sigutė Žeimaitienė, Žlibinų kultūros centro direktorius Žydrūnas Purauskis, seniūnaitis Saulius Čiutys, socialinė darbuotoja D. Vaičiulienė, bendruomenės pirmininkė Vaida Jacenko, Plungės rajono savivaldybės mero patarėjas Gintautas Vaitkevičius.
Sveikintojai gražių žodžių negailėjo visiems susirinkusiesiems, tačiau išskirtinio dėmesio sulaukė ir gėlėmis buvo apdovanotos dvi senjorės: šiais metais 80-metį šventusi Ieva Sukauskienė ir gruodžio 10-ąją 90-ojo jubiliejaus sulauksianti Agrifina Einikytė. Pastaroji buvo ir vyriausia šventės dalyvė. Bendruomenėje yra septynetas, perkopusių 90-ies metų slenkstį, tai – Filomena Stuopelienė, Aniceta ir Antanas Peldžiai, Stanislava Snieginienė, Vytautas Ukrinas, Vladislava Jankauskienė, Olga Domicelė Kerpauskienė. Tąkart, prieš Mokytojų dieną, po rožės žiedą gavo ir dvi garbaus amžiaus sulaukusios buvusios pedagogės Regina Šapalienė ir Joana Mitkevičienė.
Po sveikinimo kalbų prasidėjo linksmoji šventės dalis – koncertas. Savo dainas senjorams dovanojo Kantaučių kultūros centro vaikų ir moterų ansambliai, Plungės kapelija „Rokunda“. Senjorai kartu su muzikantais traukė dainas, sukosi šokių ratelyje. Visi susirinkusieji džiaugėsi gražia švente, buvo dėkingi už suteiktą galimybę pasėdėti prie bendro stalo bei pasiklausyti jiems skirtų dainų.
Į koncertą gausiai susirinkę senjorai parodė, kad Kantaučių bendruomenė turi ne tik didelio dėmesio kasmet sulaukiančią Oninių šventę, bet ir kitų gražių renginių. Dėmesį pagyvenusiems žmonėms bendruomenės atstovai parodo, ir aplankydami kiekvieną jubiliatą namuose. Šiais metais buvo pasveikinti gražaus 80-ojo jubiliejaus sulaukusieji I. Sukauskienė, Rūta Balsienė, Kazimiera Ruibienė, Antanas Stančaitis, Adelė Einikienė, Liudvikas Andriuška ir Aniceta Kniukštienė. Aplankytos bei pasveikintos ir 70-metį šventusios senjorės Elvyra Katkienė, Jadvyga Aleksandravičienė, Emilija Kuskienė, Janina Stoncelienė. Bendruomenė gražaus 80-ies metų sukakties proga šiemet dar sveikins Jadvygą Žebrauskienę, 70-mečio sulauksiančius – Reginą Ramančiūnienę, Kazį Jūrevičių, Bronislavą Adomavičių.

Parašykite komentarą

Balsavimai

Ar jau apsisprendėte, ką palaikysite per artėjančius merų rinkimus

Rezultatai

Loading ... Loading ...